Rihanna ma poważne problemy? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Trudno się dziwić.

rihanna rihanna/Fame/Flynet
Przykłady gwiazd, które za szybko weszły do show-biznesu i szybko wpadły w poważne tarapaty można mnożyć. Ona swoją karierę zaczynała już jako 16-latka. Nagrała wtedy pierwsze demo w wytwórni męża Beyonce. To on podał jej pomocną dłoń.

Rihanna, bo o niej mowa, ma za sobą liczne wzloty i upadki, w tym te miłosne. Pamiętacie jej związek z Chrisem Brownem? Rozstanie było bolesne i dosłownie, i w przenośni. Już rok temu plotkowano, że Riri chciałaby już założyć rodzinę i zlikwidować uczucie samotności. Miesiące mijają, a w życiu gwiazdy niewiele się zmienia:

- Zgrywa twardzielkę, ale jest bardzo zmęczona. Zdarza się, że wraca do domu i płacze po kilka godzin. Ona po prostu nie jest szczęśliwa. Pieniądze i sława to przecież nie wszystko. Na domiar złego frustrację stara się rozładować na imprezkach. Potrafi kilka razy w tygodniu chodzić do klubów. Zdecydowanie za dużo pije - czytamy na jednym z portali.


Paparazzi przyłapali ostatnio Barbadoskę pod jednym z nocnych klubów. Lało jak z cebra. Artystka miała na sobie jeansy z dziurami i czarną kurtkę. Próbowała zasłonić twarz.

Cena sławy?

 


Rihanna ma poważne problemy? (FOTO)

Rihanna ma poważne problemy? (FOTO)

Rihanna ma poważne problemy? (FOTO)

Rihanna ma poważne problemy? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!