Rio 2016: Maria Andrejczyk w szczerym wywiadzie: Wyglądałam jak transatlantyk!

przejdź do komentarzy

Nasza reprezentantka była o krok od podium! Jak komentuje przegraną?

maria andrejczyk maria andrejczyk/Youtube: Polska TV Kadra, Instagram
Maria Andrejczyk (20 l.), która reprezentowała Polskę na Olimpiadzie w Rio 2016 w rzucie oszczepem, pożegnała się z wioską olimpijską.

Zobacz też: Rio 2016: Maria Andrejczyk to nasza najpiękniejsza reprezentantka? (FOTO)

Mimo to sportsmenka nie ukrywała dobrego humoru, ponieważ i tak uzyskała dobry wynik. Nasza oszczepniczka rzuciła w eliminacjach 67,11 metrów, co dało jej rekord Polski i najlepszy rzut w tym roku.

Tymczasem na zawodach rzuciła na odległość 64,78 m. Niestety została prześcignięta przez Czeszkę Barborę Spotakovą, która pokonała ją rzutem, który był lepszy... o dwa centymetry.

Zobacz też: Rio 2016: To, co zrobiła ta gimnastyczka przy utworze Beyonce, jest imponujące!

W wywiadzie z dziennikarzami powiedziała, że:

Już raz z nią przegrałam. Miała identyczny rezultat, a przegrałam drugim wynikiem. A teraz przegrałam z nią dwoma centymetrami. Ja już jej nie odpuszczę.


W rozmowie przyznała także, że przed Olimpiadą pokusiła się na przedłużanie rzęs.

Zobacz też: 15 najseksowniejszych polskich olimpijek — ranking CKM!

Wyznała jednak, że:

Te moje rzęsy, to jest pierwszy raz. Chciałam zobaczyć, jak będę wyglądać... No na początku była tragedia. Wyglądałam jak jakiś transatlantyk!


Serdecznie gratulujemy wysokiego wyniku i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
Keep dreamin' ! ☄ #fun#smile#polishgirl#ready#for#next#camp#spała#soon#polishpower#2k16#black#and#white#bitches 💪🏾🇵🇱◽◾

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀Maria Magdalena Andrejczyk (@m.andrejczyk)💎 You know me, I just like to fly 💎#waiting#for#the#next#camp#hungry#of#the#season#polishgirl#in#pink#slavicgirl#blueyes#justified#existance

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀Maria Magdalena Andrejczyk (@m.andrejczyk)Gettin' stronger every day 🏋🏽🏆🏅 #workout#jerk#squats#hardwork#roadtoRio#2k16#adidas#trec#party#at#the#gym#people 👍🏾

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀Maria Magdalena Andrejczyk (@m.andrejczyk)Face means 'bitch I'm amazing' #funnyface#eyebrows#greeneyes#brunette#december#christmas#is#coming#big#rid#of#negative#thoughts#slavicgirl ❄🌡♨💋🦄

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀Maria Magdalena Andrejczyk (@m.andrejczyk)Maturo pobłogosław #matura#maturatobzdura#polishgirl#europeangirl#slavicgirl#pink#natural#nomakeup#trudno#jestweekend#mogę#eh#szybciej#do#sezonu😘😀😝

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀Maria Magdalena Andrejczyk (@m.andrejczyk)Rio 2016: Maria Andrejczyk w szczerym wywiadzie: Wyglądałam jak transatlantyk!

Rio 2016: Maria Andrejczyk w szczerym wywiadzie: Wyglądałam jak transatlantyk!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!