Rio 2016: Szok! Adrian Zieliński także brał doping! Czy to był sabotaż?

przejdź do komentarzy

Coraz więcej niewiadomych w skandalu olimpijskim.

adrian zieliński adrian zieliński/KAPiF
Kolejne szokujące informacje na temat reprezentacji polskich sztangistów. Okazuje się, że na Olimpiadzie w Rio< 2016, brat Tomasza Zielińskiego, Adrian, także był na dopingu!

Zobacz też: Załamany Adrian Zieliński broni swojego brata Tomasza po aferze dopingowej

Najnowsze informacje podają, że zawodnik także miał w swoim organizmie znaczne ilości nandronalu. Jest to substancja, która zapewnia szybki wzrost mięśniowy.

Czym jest nandronal, środek dopingujący Tomasza i Adriana Zielińskiego?Jego właściwości są nieocenione przez osoby, które stosują środki dopingujące.

Poprawia metabolizm, przyspiesza syntezę białek oraz zatrzymuje wodę w ciele sportowca, dzięki czemu nie dochodzi do zwiększenia zagrożenia na kontuzję oraz minimalizuje bóle w stawach.

Przyjmuje się go dożylnie, ponieważ nie działa poprzez wchłanianie w pokarmie.

Choć obaj bracia zarzekali się, że nie brali tego środka, ponieważ "musieliby być idiotami" i "nie mieści im się to w głowach", to próbki nie pozostawiają złudzeń.

Sztangiści zostali już wyrzuceni z reprezentacji oraz z wioski olimpijskiej. Tomasz wrócił wcześniej już do Polski, natomiast Adrian Zieliński także musi wrócić do kraju na własny koszt.

Sportowcy zapewniają, że "musiało być coś w odżywkach" oraz że będą walczyć o dobre imię w naszym kraju.

Zobacz też: Rio 2016: Adrian Zieliński również odpadnie przez doping? Dopiero bronił brata!

Co zastanawiające, bracia nie przyjeżdżali na zgrupowania, co wydawało się bardzo podejrzane prezesowi Szymonowi Kołeckiemu, który podał się do dymisji.

Mimo faktów przekazanych przez władze olimpijskie wśród internautów zaczyna panować przeświadczenie, że sprawa ma "drugie dno".

Czy rzeczywiście jest możliwe, aby aż trzech naszych reprezentantów stosowało doping? Co więcej, dawki były na tyle ogromne, że musiały zostać wstrzyknięte tuż przed mistrzostwami.

Wielu fanów nie może uwierzyć, że nasi reprezentacji byliby na tyle nieodpowiedzialni, aby w taki sposób zaryzykować i stracić dobre imię.

Zobacz też: Więzienie za doping od 1 stycznia

Wiemy natomiast, że sprawa na pewno będzie się bardzo długo ciągnęła, a nasza reprezentacja całkowicie straciła swoją reputację.Rio 2016: Szok! Adrian Zieliński także brał doping! Czy to był sabotaż?

Rio 2016: Szok! Adrian Zieliński także brał doping! Czy to był sabotaż?

Rio 2016: Szok! Adrian Zieliński także brał doping! Czy to był sabotaż?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!