Rita Ora popełnia ten sam błąd (FOTO)

przejdź do komentarzy

W tej kwestii nie potrafi trzymać języka za zębami.

rita ora rita ora/© Fame/Flynet
Po czym poznać gwiazdę z klasą? Nie będzie opowiadała w wywiadach o swoich byłych partnerach. Niestety, ale Rita Ora (24 l.) łatwo wyciąga publicznie sprawy, które powinna zachować dla siebie. Czy nie lepiej by było, gdyby kilka lat temu piosenkarka po rozstaniu z Robem Kardashianem nie krzyczała na prawo i lewo, że jej eks ma małe przyrodzenie?

W zeszłym roku Rita rozstała się z Calvinem Harrisem (31 l.). Byli ze sobą przez 9 miesięcy. Teraz piosenkarka postanowiła zdradzić kilka smaczków z czasów ich związku.

Był powód, dla którego się z nim rozstałam. I był powód, dla którego jestem teraz w takim punkcie, w jakim czuję, że mam mnóstwo muzycznej wolności i nie muszę się nikomu tłumaczyć. To było bardziej tak, jakbym była w zachwycie. Byłam w takim punkcie mojego związku, w którym czułam, że z nim nie może być nic nie tak. Myślałam, że on mnie chroni i nigdy nie pokieruje mnie źle - mówi piosenkarka.


Wcześniej mówiło się o tym, że muzyków podzieliła odległość. Ciągłe rozjazdy i trasy koncertowe nie służą związkom. Czyżby chodziło o coś jeszcze?

 


Rita Ora popełnia ten sam błąd (FOTO)

Rita Ora popełnia ten sam błąd (FOTO)

Rita Ora popełnia ten sam błąd (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!