Rob Kardashian głodzi się

przejdź do komentarzy

Znajomi boją się, że drastyczne odchudzanie źle się dla niego skończy.

rob kardashian rob kardashian/© Fame/Flynet
Mija rok od dnia, gdy Kris Jenner planowała wkroczenie do akcji i wyciągnięcie Roba Kardashiana z dołka, w jakim się znalazł. Syn nie kontaktował się z rodziną, zamknął się w swoim domu chcąc odizolować się od Wielkiego Brata, który zdominował całe jego dotychczasowe życie.

Z czasem brat Kim Kardashian zaczął wracać do "żywych". Odświeżył profil na Instagramie, zaczął komentować życie rodziny. Co prawda jego kontakty z mama i siostrami głównie sprowadzały się do portali społecznościowych, ale dobre i to.

Rob wziął się też za siebie - zmienił dietę i zaczął trenować. Zaczął chudnąć. Wkrótce zdecydował się drastyczne kroki. Zaostrzył dietę, narzucił sobie reżim, który - jak mówią jego znajomi - zaczął zagrażać jego zdrowiu.

Rob przestawił się na soki. Je mało stałego pokarmu, za to pochłania duże ilości napoju, który przygotowuje sobie z lemoniady, syropu klonowego i pieprzu cayenne. Ten miks pozwala mu zaspokoić głód. Rob szybko chudnie, ale nie dostarcza organizmowi potrzebnych składników.

- Jest ciągle odwodniony, jego serce pracuje nierówno. Głodzi się, a ciało domagające się jedzenia oszukuje pijąc swój napój - mówi informator.


- Powinien tak długo zrzucać wagę, jak długo tył. Ale on widząc natychmiastowe rezultaty diety nie chce z niej rezygnować - brzmią ostrzegawcze słowa znajomego Roberta.
Gnight

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ROBERT KARDASHIAN (@robkardashian)
Rob Kardashian głodzi się


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!