Rob Kardashian i Blac Chyna zostali... OKRADZENI!

przejdź do komentarzy

Czy wycieknie seks-taśma Blac i... TYGI?!

blac chyna blac chyna/FameFlynet,
Rob Kardashian (29 l.) i Blac Chyna (27 l.) zostali okradzeni! Z domu kobiety zostało zabrana biżuteria i pieniądze o łącznie wartości ponadu 200 tysięcy dolarów! Wszystkie kosztowności były ukryte w sejfie kobiety.

Zobacz też: KIM KARDASHIAN ZAKOLEGOWAŁA SIĘ Z DZIEWCZYNĄ SWOJEGO BRATA?

Jak twierdzi Aareon Jefferson, rzecznik lokalnej policji:

Pomiędzy godzinami 21 w piątek 29 kwietnia, a 2 rano w sobotę 30 kwietnia, została skradziona duża suma pieniędzy i biżuterii z rezydencji Blac Chyny. Nie było żadnych śladów użycia siły. Sprawa jest pod nadzorem policji.


Z racji tego, że sejf nie został zniszczony, policja podejrzewa, że za napad odpowiedzialny jest ktoś z otoczenia Roba i Blac. Ponadto kradzież nastąpiła w długim odstępie czasowym, co również wpłynie na kierunek postępowania.

Co ciekawe, jak podają zagraniczne media, syn Kris Jenner przebywał w tym czasie w domu narzeczonej przez weekend i sam odkrył kradzież. Po odkryciu od razu zadzwonił po funkcjonariuszy policji.

Całe szczęście, że nikt nie został ranny, choć... kradzież takiej sumy pieniędzy na pewno musiało boleć.

Zobacz też: Farrah Abraham POJECHAŁA po Blac Chynie: Pie***ona małpa! (INSTA)

Zachodzi także podejrzenie, że z domu skradziono seks-taśmę Blac i jej byłego partnera Tygi. Oczywiście nie jest to jeszcze potwierdzone, ale z całą pewnością celebrytka by sobie tego nie życzyła. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby od razu pozwała każdy portal, który jako pierwszy udostępniłby ten film.

Czy można zatem spodziewać się kolejnego skandalu? Co jeszcze Blac mogła ukrywać w sejfie?Rob Kardashian i Blac Chyna zostali... OKRADZENI!

Rob Kardashian i Blac Chyna zostali... OKRADZENI!

Rob Kardashian i Blac Chyna zostali... OKRADZENI!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!