Rob Kardashian przejdzie poważną operację?

przejdź do komentarzy

Rodzinna skłonność do zabiegów przeprowadzanych przez chirurgów?

rob kardashian rob kardashian/© Fame/Flynet
Rob Kardashian (28 l.) ma motywację, by zrzucić hodowane przez ostatnie trzy lata sadełko. Młodszy braciszek Khloe Kardashian (31 l.) związał się z Blac Chyną i marzy o wspólnych wyjściach z dziewczyną. Chciałby pozować z nią na czerwonym dywanie. Nie pozwalają mu na to kompleksy.

Wspólną cechą Kardashianów jest skłonność do operacji plastycznych. Rob woli skorzystać z zabiegu zmniejszenia żołądka niż przejść na dietę i rozpocząć regularne treningi.

Rob jest zmęczony ukrywaniem się w domu, chciałby pokazywać się publicznie z Chyną, ale nie czuje się komfortowo we własnej skórze. Chce szybko odzyskać swoje "stare" ciało. Rozważa zmniejszenie żołądka. Jest zmęczony nadwagą. Praca na siłowni jest czasochłonna, a on nie chce tyle czekać na efekty - zdradza informator.


Zobacz: Blac Chyna i Rob Kardashian chcą nagrać seks taśmę

W kwestii operacji Rob będzie mieć wsparcie. Jego dziewczyna posiada więcej zoperowanych części ciała niż naturalnych, podobnie jak jego siostry, a mama świeci następującym przykładem - Kris zainwestowała w swoje ciało ponad milion dolarów...


Rob Kardashian przejdzie poważną operację?

Rob Kardashian przejdzie poważną operację?

Rob Kardashian przejdzie poważną operację?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!