Robert De Niro zachęca do obejrzenia dokumentu PRZECIWKO szczepieniom (VIDEO)

przejdź do komentarzy

"Jako rodzic dziecka chorującego na autyzm jestem zaniepokojony. I chcę poznać prawdę"

robert de niro robert de niro/FameFlynet, Starstock
Robert De Niro (72 l.) wyraził swoje obawy na temat przymusowych szczepień, po obejrzeniu filmu dokumentalnego Vaxxed: From Cover-Up To Catastrophe. Popularny aktor publicznie zaczął promować tę produkcję, ponieważ według niego "ludzie powinni poznać prawdę".

Zobacz więcej: Robert de Niro uprawiał seks w skarpetkach

Podczas ostatniego wywiadu przeprowadzonego dla The Today Show, powiedział również, że środowisko medyczne powinno zadbać o to, aby problem został bardziej naświetlony. Przyznał przy tym, że sytuacja, w której coraz więcej ludzi stwierdza, że dzieci po szczepionkach "zaczynają chorować na autyzm", jest co najmniej zastanawiająca.

Aktor powiedział, że nie jest "anty-szczepionkowcem", ale stwierdził, że ten problem należy zbadać i zminimalizować wszelkie ryzyko.

W wywiadzie wyznał także:

Myślę, że jest to film, który ludzie powinni zobaczyć... Jest dużo informacji na temat rzeczy, które dzieją się przez CDC, a o których firmy farmaceutyczne nie chcą mówić.


Dodał przy tym, że:

Jako ojciec dziecka chorego na autyzm, jestem zaniepokojony. I chcę poznać prawdę. Nie jestem "anty-szczepionkowcem". Po prostu chce bezpieczniejszych szczepionek.


Opowiedział również o swoim 18-letnim synu, który cierpi na tę chorobę. Stwierdził, że jego dziecko "zmienił się w jedną noc", z czym do dzisiaj nie może się pogodzić.

Zobacz więcej: SZCZEPIONKI MMR NAPRAWDĘ WYWOŁUJĄ AUTYZM? SĄ NAJNOWSZE WYNIKI BADAŃ

Wiele znanych osób publicznie wypowiadało się za szczepieniami. Robert DeNiro to silny głos przeciwników szczepień. Debata trwa, rodzice cały czas są w tej kwestii podzieleni.
Robert De Niro zachęca do obejrzenia dokumenty PRZECIWKO szczepieniom

Robert De Niro zachęca do obejrzenia dokumenty PRZECIWKO szczepieniom

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!