Robert Lewandowski nie będzie już reklamował Coca-Coli

przejdź do komentarzy

Będzie pił coś bardziej w stylu fit?

robert lewandowski robert lewandowski/© StarStock
Robert Lewandowski (29 l.) nie będzie już twarzą Coca-Coli - piszą Wirtualne Media. Piłkarz reklamował markę i jej napoje od 2010 roku. Spoty promocyjne pojawiały się również w Polsce. Kiedy jednak latem ubiegłego roku Lewy pojawił się w reklamie bezcukrowej wersji produktu, spotkał się z falą krytyki.

Lewandowska rozczarowana wynikiem plebiscytu Przeglądu Sportowego

Chodziło o brak spójności reklamy z tym, co Lewandowski i jego żona starają się przedstawić jako ich styl życia. Fani zauważyli, że reklama Coli nijak się ma do kulek mocy, ciastek bezglutenowych i innych zdrowych produktów, które jako część ich diety promują Lewandowscy.

Umowa między Lewandowskim a Coca-Colą wygasła pod koniec 2017 roku. To oznacza, że nie powstaną nowe reklamy z udziałem piłkarza, nie będzie też emisji wyświetlania starych reklam z udziałem sportowca.

Batony Lewandowskiej już nie tak ekskluzywne?

Tymczasem serwis Przegląd Sportowy podał, że współpracą z Lewandowskim jest zainteresowana marka napojów funkcjonalnych Oshee (obecny partner PZPN, od sierpnia 2018 sponsor polskiej kadry).

Oprócz Coca-Coli Lewandowski reklamował również inne produkty i marki: szampony Head & Shoulders, telefony Huawei, maszynki Gilette oraz ubrania Vistuli.


Robert Lewandowski nie będzie już reklamował Coca-Coli

Robert Lewandowski nie będzie już reklamował Coca-Coli

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 25-01-18, 17:02 cytuj
    Jakie to chore . Lewandowska promuje zdrowy tryb życia ( ćwiczenia i dobre jedzenie ) a co robi jej mąż ? -Promuje świństwo do picia. Tylko kasa i brak dobrych zasad !!!! Nikomu nie odmówia i dla kasy wszystko będą reklamować.
    Nie masz konta? Zarejestruj się!