Robert Lewandowski z Klarą - królikiem na spacerze (Instagram)

przejdź do komentarzy

"#LewandowscyTeam" brzmi hasztag.

robert lewandowski robert lewandowski/Instagram
Robert Lewandowski bardzo dużo czasu poświęca na treningi, ale praca nie przesłania mu wszystkiego. Sądząc po zdjęciach, które ostatnio wylądowały na InstaStory i Instagramie "Lewego", na pierwszym miejscu u Roberta jest rodzina.

Niemcy nagrali piosenkę o Robercie Lewandowskim. Jest STRASZNA (VIDEO)

Odkąd Lewandowski został ojcem, naprawdę zwariował na punkcie córeczki. Klara należy do jego "teamu" (o czym świadczy hasztag dodany do ostatniej fotki), jest dumą i radością sportowca.

Taki tata to skarb - dziś przed południem Robert wrzucił na Insta fotkę ze spaceru z Klarą niesioną w nosidle. Klara ma na sobie kombinezon z uszami zajączka, Robert skórzaną kurtkę i ciemne okulary.

Zaskakujące plany Ani i Roberta Lewandowskich! Przeprowadzają się do...

Słodkie

Cudowne!

Najlepsze!
- komentują fani zdjęcie taty z córką.


Zobaczcie!


With my Love 👨‍👧😍# RAL #LewandowscyTeam

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Kochamy, więc czytamy!❤️📚👶🏻 Leżymy w domu z Klarcią i czytamy jej bajeczki. Była już o piesku, ta o żabie, a za chwilę Robert będzie czytał o samochodziku. 🚗📚 👉🏻Czytamy, bo chcemy przyzwyczaić ją do tego nawyku od najmłodszych lat, tak jak w naszym dzieciństwie przyzwyczajono nas. Mnie na dobranoc mama zawsze czytała "Małego Księcia", a Robertowi tata czytał "Baśnie braci Grimm". 👉🏻Czytamy, bo chcemy żyć w tym co rzeczywiste. Tak jak e-mail nie zastąpi prawdziwej rozmowy, telewizor własnych doświadczeń, tak obrazek z internetu nie zastąpi książki. To czas bliskości ze sobą i z własnymi przeżyciami, to czas przeżywania z innymi. 👉🏻Czytamy, bo chcemy dawać przykład. Czy wiecie, że w zeszłym roku ponad 60% Polaków nie przeczytało żadnej książki. Zmieńmy ten wynik, bo wszyscy jesteśmy za niego odpowiedzialni. 👉🏻Czytamy, bo książki rozwijają mózg. Udowodniono, że czytanie dzieciom na głos stymuluje ich umiejętności językowe, wzbogaca słownictwo i ćwiczy pamięć. Pozwala im lepiej zrozumieć świat wokół nich i nadaje kontekst do tego, co widzą i czego doświadczają. 👉🏻Czytamy, bo uwielbiamy to robić. Pozdrawiamy Was znad książki i dziękujemy fundacji ABCXXI za zaproszenie nas do bycia ambasadorami w kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Niech tak się właśnie dzieje! Dołącz do nas! #calapolskaczytadzieciom #LewandowscyTeam #powerFamily #powercouple #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!