Rodzice Wodzianki: Weź, idź do innej roboty!

przejdź do komentarzy

Nie byli zachwyceni jej pracą.

nergal nergal/© KAPiF
Dominika - Wodzianka - Zasiewska jest na topie.

Zdjęcie bluzeczki i pocałowanie Nergala w programie Kuby Wojewódzkiego sprawiły, że o Dominice zrobiło się głośno. Adeptka dziennikarstwa (tak, tak - Zasiewska jest na liście studentów dziennikarstwa jednej z uczelni) wylądowała potem na okładce CKM. Dziś zaś wylądowała na kanapie Dzień Dobry TVN.

Dominika mówiła, że jest dumna, iż jest Wodzianką i sobie może całować, kogo chce.

Na pytanie, jak rodzice podeszli do jej kariery, Zasiewska odparła szczerze, że ojciec nie odzywał się do niej przez pół roku:

- Są pure konserwatywni - wyznała Dominika - Mieszkają w takiej dziurze, gdzie są trzy domy. Mówili mi: "Weź, idź do innej roboty, ja mam inne dzieci oprócz ciebie".

Ale Dominika nie chce innej roboty, mówi, że kocha Wojewódzkiego, pana reżysera i wszystkich robiących program, błagała też, by zatrudniono ją przy następnej edycji show.

Na pytanie, dokąd jej przyszło do głowy, by pocałować Nergala, Wodzianka odpowiedziała, że jara się Nergalem, Nergal jest OK i że podobają się jej jego tatuaże.

- Błagam was, mam 23 lata! - rzuciła Prokopowi i Wellman, którzy podejrzliwie pytał czy dobrze jest zaczynać karierę od rozbierania się przed kamerami.

Wodzianka rządzi!


Dominika Zasiewska, Wodzianka

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!