Rodzina Bobbi Kristiny chce zarobić na tragedii?

przejdź do komentarzy

Wstrętne.

bobbi kristina brown bobbi kristina brown/© Fame/Flynet
Bobbi Kristina Brown (21 l.) jest nadal utrzymywana przy życiu. Córka Whitney Houston, którą znaleziono nieprzytomną w wannie 31 stycznia, stała się od tamtego czasu bohaterką wielu plotek. Od tych, które mówiły, że dziewczyna została już odłączona od aparatury, poprzez pogłoski na temat coraz słabiej pracujących organów, aż po doniesienia jednej z ciotek o tym, że Bobbi otwiera oczy i czuje się dobrze.

Okazuje się, że wszystkie te plotki należy mocno filtrować - wśród członków rodziny pojawiła się bowiem przemożna chęć udzielania wywiadów na temat stanu zdrowia córki Bobby'ego Browna, nawet jeśli miałyby się one mijać z faktami.

Us Weekly pisze, że jeden z członków rodziny postanowił nawet zarobić na wywiadzie. Za rozmowę na temat Bobbi zażądał kilku tysięcy dolarów. Chciał też, by opłacono mu taksówkę, którą miałby zajechać do hotelu. Następnie - już po wywiadzie - chciał mieć zagwarantowany pokój w owym hotelu. Ot, wycieczka.

Nic dziwnego, że ojciec Bobbi wydał oficjalne oświadczenie dla mediów, w którym powiadamia, że żadne z informacji wychodzących od osób podających się za spokrewnione w Bobbi nie powinny być powtarzane. Z powodu toczącego się śledztwa rodzina nie może bowiem udzielać żadnych informacji ani na temat stanu zdrowia dziewczyny, ani ewentualnych wyników dochodzenia.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!