Rodzina Ewy Tylman pokazała kolejne zdjęcia z monitoringu

przejdź do komentarzy

Tym razem widać na nich samochód.

ewa tylman ewa tylman/Facebook
Policja nie informuje na razie o przebiegu poszukiwań Ewy Tylman. Wielodniowe, dokładne przeszukiwanie dna Warty nie przyniosło efektu. Nie znaleziono ciała dziewczyny.

Rodzina tymczasem wciąż prowadzi własne śledztwo i za pośrednictwem internetu szuka wszystkich, którzy mogliby pomóc w sprawie zaginięcia Ewy. Na profilu prowadzonym przez brata kobiety pojawiły się w niedzielę dwa nowe zdjęcia.

To fotki z monitoringu - przedstawiają samochód, który w nocy pojawił się najprawdopodobniej na moście św. Rocha, w pobliżu którego po raz ostatni widziano Tylman.

UWAGA! Post z tym autem pojawił się już na innych stronach. Po zsynchronizowaniu czasów nagrań z różnych kamer monitoringu doszliśmy do faktu, że pojazd ten z bardzo dużym prawdopodobieństwem jadąc od strony ulicy Kazimierza Wielkiego na most Św. Rocha, był na nim obecny od około 03:22 do 03:24.


Kierowca jest proszony o kontakt z policją poznańska w celu złożenia zeznań-jest bardziej niż możliwe, że był świadkiem zajść przy moście Św.Rocha z nocy 23 Listopada 2015 roku w Poznaniu. Udostępniamy! - pisze administrator profilu Zaginęła Ewa Tylman.


Śledztwo trwa. Poszukiwania też ciągle się toczą...UWAGA! Post z tym autem pojawił się już na innych stronach. Po zsynchronizowaniu czasów nagrań z różnych kamer...

Posted by Zaginęła Ewa Tylman/Missing person Ewa Tylman on 20 grudnia 2015

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!