Rola w Zjawie przyniesie Leonardo DiCaprio Oscara?

przejdź do komentarzy

W końcu?

leonardo dicaprio leonardo dicaprio/© YouTube
Leonardo DiCaprio (41 l.) przeżył już cztery nominacje do Oscara. Niestety na jego koncie nadal brak statuetki. Czy Leo podpadł Akademii Filmowej?

Jedno z wytłumaczeń, dlaczego aktor nie ma jeszcze na swoim koncie nagrody, mówi o tym, że krytycy przyznający Oscary lubią, gdy aktorzy zatracają się dla swojej roli. Prawdopodobnie Anne Hathaway, gdyby nie ścięła włosów, mogłaby zapomnieć o nagrodzie.

W 2016 roku do kin trafi Zjawa, film Alejandro Gonzaleza Inarritu, w którym Leo gra główną rolę. Aktor wciela się w Hugh Glassa, milczącego trapera, który przysięga zemstę najemnikom, którzy zamiast go pochować, gdy po ataku niedźwiedzia był pewien, że umrze, uciekli z pieniędzmi zostawiając półżywego Glassa na pustyni.

Sam Leo ocenia tę rolę jako "najtrudniejszą z dotychczasowych". Sceny kręcone były w górach, gdzie temperatura spadała nawet 30 kresek poniżej zera. W takich warunkach dublowanie scen nie było mile widziane.

Ostatnio w Hollywood film został zaprezentowany prasie i krytykom. Do sieci przeciekł następujący kąsek! Pierwsi krytycy uznali, że Leo ma realną szansą na Oscara. Jest jednak druga strona medalu - Zjawa jest bardzo brutalnym obrazem, a znowu za takimi nie przepada Akademia Filmowa.

W końcu!
Rola w zjawie przyniesie Leonardo DiCaprio Oscara?

Rola w zjawie przyniesie Leonardo DiCaprio Oscara?

Rola w zjawie przyniesie Leonardo DiCaprio Oscara?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!