Roma G±siorowska - Nie chcę być stylizowana na glamour

przejdĽ do komentarzy

Dziewczyna Silnego z Wojny polsko-ruskiej ma charakterek...

roma g±siorowska roma g±siorowska/© KAPiF
Roma G±siorowska udzieliła Twojemu Stylowi wywiadu. Już z kilku wypowiedzi można wywnioskować, że aktorki nie da się zaszufladkować do grupy tzw. "celebrytów". G±siorowska, która ma na swoim koncie do¶wiadczenia z wieloma subkulturami, eksperymenty i poszukiwania, nadal nie może si±¶ć na pupie. Szuka dalej. A co mówi o o swoim zawodzie?

- Nie znoszę chałtury i medialnego huku. Nie chcę być stylizowana na glamour. Lubię eksperymentować i nie boję się transformacji, kiedy czuję, że jest ona na korzy¶ć postaci. Wtedy daję się namówić na zwariowane projekty. Jestem konsekwentna w postawie antygwiazdy, może dlatego dostaję ciekawe role.

G±siorowska wspomina też swoje barwne życie sprzed lat:

- Przemazałam się przez prawie wszystkie subkultury! Eksperymentowałam, ale nie byłam ortodoksem. Szukałam siebie, jednak żadna z grup mnie nie pochłonęła, bo to oznaczałoby zamknięcie się w ramach. A ja nie znosiłam ograniczeń. Zaliczyłam tatuaże, kolczyki w pępku, wszystkie kolory włosów, ł±cznie z zielonymi i różowymi, ba, nawet ogoliłam głowę. I wiesz, lubiłam się bez włosów.

Cały wywiad z G±siorowsk± znajdziecie w Twoim Stylu.


Roma G±siorowska

Roma G±siorowska

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!