Rosamund Pike - będzie Oskar 2015 za Zaginioną dziewczynę?

przejdź do komentarzy

Koniec ery lansowania Jennifer Lawrence?

rosamundpike rosamundpike/© Fame/Flynet
Jeszcze rok temu Jennifer Lawrence stąpała po czerwonym dywanie udając(?) nieporadną, uroczą, wyluzowaną i w gruncie rzeczy niepasującą do wielkiego świata.

Ludzie mieli ją lubić, bo aktorka wydawała się bardzo przystępna. Okazało się jednak, że jej nagie zdjęcia, ZBYT dostępne dla każdego w sieci, przekreśliły jej szanse na jakiekolwiek powtórki z wesołego dreptania po imprezach i robienia sobie selfie.

Rosamund Pike - będzie Oskar 2015 za Zaginioną dziewczynę?

Może to i lepiej dla Oskarów? Teraz mówi się najpoważniejszą kandydatką do statuetki jest Rosamund Pike za rolę w Zaginionej dziewczynie.

Nie wszyscy są zachwyceni, bo zdania okazują się być podzielone.

- Nie wiedziałem nic na temat filmu, nim go obejrzałem, ale słyszałem, że ludzie mówią o penisie Bena Afflecka - stwierdził jeden ze scenarzystów, członek Akademii Filmowej. - Teraz wiem dlaczego - to bardziej rozwinięta postać od tej, którą gra Pike.

Trudno o bardziej miażdżącą krytykę, ale Rosamund się chyba nie przejmuje. Producenci też nie mają problemów do zmartwień - film zarobił już ponad 38 milionów dolarów.Rosamund Pike - będzie Oskar 2015 za Zaginioną dziewczynę?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!