Rosyjskie media: Księżna rodziła dużo wcześniej!

przejdź do komentarzy

Mają teorię na temat pięknego wyglądu księżnej Kate.

rodzina królewska rodzina królewska/YouTube
Rosyjskie media mają własną teorię na temat tego, dlaczego zarówno mama jak i córeczka wyglądały pięknie podczas oficjalnej prezentacji.

Gdy księżna Kate pokazała się światu niemal tuż po porodzie, wyglądała olśniewająco - promienna cera, włosy ułożone wprawną ręką ulubionej fryzjerki.

Dziecko też prezentowało się uroczo, niczym laleczka.

Komsomolskaya Pravda twierdzi jednak, że poród musiał nastąpić kilka dni wcześniej, a dopiero później zdecydowała się pokazać światu. Czyli gdy odpoczęła, a dziecko nie wyglądało na opuchnięte.

Wiele kobiet zauważyło, że nowo narodzona księżniczka nie sprawiała wrażenia dziecka, które dopiero do opuściło wody płodowe.

- Jeśli rodziła, to kilka dni wcześniej - zgodnie twierdzą wnikliwe obserwatorki.

Jesteście w stanie w to uwierzyć? Brzmi bardziej wiarygodnie, niż teoria na temat surogatki.

Wypowiadająca się dla gazety Olga Perovskaya, ginekolog, potwierdza: wyjście ze szpitala parę godzin po porodzie to dość "heroiczny" wyczyn i radzi, by kobiety jednak nie naśladowały księżnej.

W Rosji kobieta opuszcza szpital dopiero na 3-4 dzień po porodzie. W Wielkiej Brytanii rodząc naturalnie kobieta może być wypisana już po ok. dobie. Księżna wyszła jednak kilka godzin po porodzie! Co oznacza, że najprawdopodobniej rodziła bez nacięcia krocza, porody znosi wyjątkowo dobrze albo… rodziła wcześniej.

Rosyjskie media: Księżna rodziła dużo wcześniej!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!