Rozenek o ślubie: Miało być skromnie, ale wyjdzie jak zawsze

przejdź do komentarzy

"Jak zawsze" - czyli z okładką tabloidu.

małgorzata rozenek małgorzata rozenek/© KAPiF
Na jakie śluby w Pollywood czeka polska prasa? Na zmianę statusu związku Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka oraz Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

Zobacz: Czy Radek Majdan nie obrazi się za te posty Małgorzaty Rozenek?

Są to dwie kontrowersyjne polskie pary - nikt przecież by nie powiedział, że "oni do siebie pasują". Gosia do dzisiaj nie może wyjść z podziwu i zaskoczenia, że jej i Radkowi się udało.

Data jest już zaplanowana od roku, łącznie z godziną i to jest niezmienne. Zbliża się wielkimi krokami. Jesteśmy w szale przygotowań i bardzo się nią cieszymy. Miało być skromnie, ale wyjdzie jak zawsze - mówi Perfekcyjna w rozmowie z magazynem Świat i ludzie.


Czasem spotykam się z osobami, które wątpiły w naszą relację. Są zdziwione, że tak do siebie pasujemy i że jesteśmy normalni. Bo my teraz prowadzimy normalne życie. Teraz, kiedy tu siedzimy, Radosław odbiera Stasia ze szkoły, potem jedzie na nagranie do telewizji, bo przecież trwa Euro, ja mam cykl spotkań. Wieczorem biegnę do domu na wspólną kolację. Radosław przywozi zakupy. Wspólne posiłki są bardzo ważne dla naszej rodziny i to codzienna tradycja, że śniadania i kolacje zawsze jemy razem. Sami siebie zaskoczyliśmy. Daliśmy sobie szansę poznać siebie, bo nigdy nie ocenialiśmy ludzi po pozorach i siebie też tak nie oceniliśmy. Nie zakochaliśmy się w tym, co o nas wcześniej pisano. Miłość, przyjaźń to nie są rzeczy, które można sobie odpuścić, bo w życiu zdarzają się bardzo rzadko. Tym bardziej wiemy, co jest dla nas ważne - kontynuuje gwiazda.


Zobacz: NIE ZGADNIECIE ILE KOSZTOWAŁA SUKNIA ŚLUBNA MARINY

Skoro będzie "jak zawsze" to czekamy na ślubną okładkę!


Rozenek o ślubie: Miało być skromnie, ale wyjdzie jak zawsze

Rozenek o ślubie: Miało być skromnie, ale wyjdzie jak zawsze

Rozenek o ślubie: Miało być skromnie, ale wyjdzie jak zawsze

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!