Rozenek o szyderczych komentarzach internautów

przejdź do komentarzy

Ci żartują, że gwiazda musiała się uczyć savoir-vivre'u przed udziałem w Projekcie Lady.

małgorzata rozenek małgorzata rozenek/© KAPiF
Kiedy Małgorzata Rozenek (37 l.) została gospodynią nowego show TVN, internauci zaczęli żartować, że narzeczona Radka Majdana musi nauczyć się, jak być damą, zanim zacznie przekazywać tę wiedzę dalej.

Zobacz: Jest już zwiastun Projektu Lady

To szyderstwo nie zniechęciło Rozenek, która - jak wyznała w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle, już przyzwyczaiła się do krytyki ze strony użytkowników sieci.

Prowadząca Projekt Lady przyznała, że owszem, bardzo skorzystała na zaproszeniu do show.

- Każde wyzwanie zawodowe jest dla mnie pretekstem do tego, żeby nauczyć się nowych rzeczy. Tutaj mam kontakt z takimi ekspertami w swoich dziedzinach i z osobami, które są tak wielkimi autorytetami w swoich dziedzinach, że naprawdę szkoda by było z tego nie korzystać - stwierdziła Rozenek.


- Każdy z nas ma głód tej wiedzy. Kto zaczyna pierwszy rozmowę, kto wyciąga do kogo rękę, jakie są zasady siadania do stołu, jakie są zasady prowadzenia small talku. Jest bardzo wiele takich zasad, których znajomość bardzo ułatwia nam życie - dodała.


Rozenek dodała, że program pomógł jej dostrzec i docenić, jak wielką pracę wykonali jej rodzice wychowując ją i przygotowując do życia:

Czytaj też: Rozenek o Majdanie: Najlepiej wygląda nago

- Zdarza mi się prawie każdego dnia zadzwonić do nich i powiedzieć, że dziękuję im za to, jak dużo czasu mi poświęcali, jak dużo miłości mi dali. Patrząc na historię tych dziewczyn, widzę, ile mi to dało. Czasem jest tak, że musimy zobaczyć albo stracić coś, żeby przekonać się, jakie to było wartościowe - podkreśliła prowadząca Projekt Lady.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!