Rozenek-Majdan zdradziła sekret swojej DIETY

przejdź do komentarzy

To dlatego ma taką figurę?

małgorzata rozenek majdan małgorzata rozenek majdan/
Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.) mówi, że zostaje wegetarianką. Oficjalnie ogłosiła to na swoim blogu i jak sama pisze:

Przez długie lata jadłam mięso i nie wyobrażałam sobie solidnego posiłku bez jego dawki. To wszystko zmieniło się kilka miesięcy temu.


Co skłoniło Rozenek do zmiany swojej diety? Jej syn Stanisław. Oznajmił w domu, że przestaje krzywdzić zwierzęta i to jest powodem jego rezygnacji z mięsa. I w tym momencie zaczęły się zmiany w domowej kuchni Małgosi. Jak twierdzi, zaczęła zagłębiać się w temat i dowiadywać się wielu rzeczy na temat diety bez mięsnej. Okazało się, że temat jest szeroki i zaczęły się u niej myśli o zrezygnowaniu z mięsa. Tak też się stało.

Małgorzata Rozenek chce w tym roku schudnąć

Na swoim blogu pisze, że dieta wegetariańska jest smaczna i łatwa. Na rynku jest wiele dostępnych produktach spożywczych. Deklaruje, że od kilku miesięcy wszyscy w domu jedzą wegetariańskie posiłki i czują się z tym świetnie.
Skoro dieta wegetariańska, to czemu nie wegańska? Co myślicie na temat rezygnacji z mięsa?Rozenek rezygnuje z mięsa bo nie chce krzywdzić zwierząt?

Rozenek rezygnuje z mięsa bo nie chce krzywdzić zwierząt?

Rozenek rezygnuje z mięsa bo nie chce krzywdzić zwierząt?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!