Rubik: Dorośli mężczyźni nie powinni strzyc się na krótko

przejdź do komentarzy

"Panowie! Nie macie już 8 lat i nie musicie strzyc się do jednej długości" - apeluje modelka.

anja rubik anja rubik/© KAPiF
Anja Rubik ostatnio idzie w ślady celebrytów i ostro krytykuje Polskę i wszystkich Polaków w niej żyjących.

Modelka wyraziła już swoje zdanie na temat homofobii oraz "hamującej rozwój religii". Tym razem padło na wygląd naszych rodaków, którzy według gwiazdy światowego formatu, w ogóle o siebie nie dbają, bo nie zapuszczają włosów.

Mężczyźni w Polsce muszą się jeszcze wiele nauczyć o ubieraniu i popracować nad swoim stylem. Myślę, że moda w Polsce to nadal nowość dla mężczyzn i w naszej kulturze przyjęło się, że dbanie o siebie, swój wygląd, zwracanie uwagi na dobór odpowiednich ubrań jest wciąż uważane za niemęskie - komentuje w felietonie w Playboy'u.

Jednym z typowych błędów, jakie widzę na polskich ulicach to całkowicie zaniedbane, przypadkowe fryzury - dodała. Dorosły mężczyzna, który nie jest w wojsku, nie powinien nosić krótko ostrzyżonych włosów. Panowie! Nie macie już 8 lat i nie musicie strzyc się do jednej długości- apeluje modelka.

Oprócz niej na temat gustu Polaków wypowiedziało się wiele innych pań, m.in. Joanna Przetakiewicz czy Dorota Gardias, które już nie jest tak surowa w swej ocenie. Raport Playboya pt. Jak ubierają się Polacy do przeczytania w najnowszym, majowym numerze.
Ma rację?
 


Rubik: Dorośli mężczyźni nie powinni strzyc się na krótko

Rubik: Dorośli mężczyźni nie powinni strzyc się na krótko


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!