Rubik może stracić kobietę

przejdź do komentarzy

A we wszystko wmieszany jest Wiśniewski.

michał wiśniewski michał wiśniewski/ © KAPiF / K337144F/K337160F
A to się porobiło. Michał Wiśniewski ostrzega Piotra Rubika przed utratą ukochanej.

Piosenkarz uważa, że menadżerka Katarzyna Kanclerz doprowadzi do tego. Tak jak rozbiła jego związek i Mandaryny. Przy okazji nazywa ją Czesławą Cesarzową, a kompozytora Pawłem Kostką.

Wiśniewski na swoim blogu pisze piotr rubik to zejefajny gość, który ma zajefajną kobietę, za chwilę przeżyje to co ja ... straci ją przez własną głupotę ... ją i wszystko ....

Te wszystkie wypowiedzi tyczą się sytyuacji w jakiej znalazł się Rubik, a o której już pisaliśmy (patrz: Rubik rzuca orkiestrę). Firma, która wydawała jego płyty postanowiła zakończyć współpracę. Dodatkowo nie jest on już dyrektorem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Świętokrzyskiej. Dlaczego tak się stało?

Lider Ich Troje zna wyjaśnienie: Wielokrotne wizyty w SPA i innych przybytkach umiłowanej Pawła Kostki wraz z czesławą cesarzową odebrały mu rozum o czym chciał powiadomić biznesmenów i swoich współpracowników. nie będzie on zadawał się z chołotą, która nie potrafi zrozumieć, że ma on prawo do gaży 40,000 PLN za 1 koncert.

Michał Wiśniewski nie zarzuca jednak Rubikowi ciśnienia na kasę. Uważa, że to wszystko wymyśliła Kanclerz. A kompozytor jest tylko ofiara tej sytuacji: nie wystarczy pisać hity ... to już dowiedzione ... liczy się człowiek. jesteś człowiekiem piotrze ? to wróć do zespołu - wróć do swoich przyjaciół ! oni będą zawsze a czesława cesarz: tylko za procent ... coś o tym wiem ....

Gdyby jednak twórcy Tryptyku Świętokrzyskiego noga się powinęła oczywiście piosenkarz służy pomocą.

Wygląda na to, że Wiśniewski nadal walczy o to, aby uciśkani jego zdaniem artyści przejrzeli na oczy. Tyle tylko, że jak widać oni sami nie chcą. Im tak dobrze.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!