Rubik o uczestniczkach Top Model 3: Mało ambitne i leniwe

przejdź do komentarzy

Nowa edycja show zapowiada się całkiem interesująco.

anja rubik anja rubik/Kapif
Już w marcu rusza trzecia edycja programu Top Model. Zostań modelką.

Castingi z udziałem nowego jury (w składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska) zostały już zakończone, a wraz z nimi wyłonił się pierwszy obraz kandydatek, które będą walczyły o tytuł Top Modelki.

Anja Rubik w wywiadzie dla Newsweeka wypowiedziała się na temat uczestniczek show - Jest zadowolona jeśli chodzi o dobór finalistek, jest jednak zawiedziona poziomem ich wiedzy o modelingu.

Nagrywałam teraz Top Model. Próbowałam dziewczynom wytłumaczyć, że kariera modelki nie polega tylko na tym, że jest się ślicznym. Jest w tym dużo pracy, trzeba mieć coś w głowie, interesować się modą. Rozczarowało mnie to bardzo, bo te wszystkie dziewczyny mówią, że interesują się modą, a mają zero informacji, nie znają fotografów, projektantów. Ja w ich wieku (a internet nie był wtedy tak powszechny, nie było tak, że wstukiwałam w Google Mario Testino i wszystko wyskakiwało), musiałam zbierać gazety, wczytywać się, dowiadywać się. One mają taki łatwy dostęp, ale są takie mało ambitne, leniwe, nie wiem, skąd to się bierze - powiedziała rozczarowana Rubik.

Cóż, nie zawsze wszystko jest idealnie. Zamierzacie oglądać Top Model 3?Rubik o uczestniczkach Top Model 3: Mało ambitne i leniwe

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!