Rusin kontratakuje i krytykuje Majdana. "OBRZYDLIWIE MNIE OBRAZIŁEŚ!"

przejdź do komentarzy

Kinga nie mogła się powstrzymać...

kinga rusin kinga rusin/fot. Instagram/@kingarusin;@r_majdan
Afery na linii Majdanowie - Rusin ciąg dalszy. Kilka godzin po tym, jak Radosław Majdan stanął w obronie swojej żony Małgorzaty Rozenek-Majdan, nazywając Kingę Rusin hipokrytką i publikując jej stare zdjęcia w futrze, dziennikarka nie wytrzymała i postanowiła mu odpowiedzieć.

Kinga Rusin WŚCIEKŁA na Małgorzatę Rozenek: Wypindrzona, SZTUCZNA lala

Na jej Instagramie pojawił się kolejny długi wpis, w którym oburzona Rusin komentuje słowa Majdana.

Radosław Majdan postanowił zabrać głos. Tym razem to on mnie obraził i na dodatek skłamał. Nie chcę, ale muszę znów się ustosunkować: Radku, skoro używasz słowa „obrzydliwe”, obrzydliwe jest to, że Twoja żona ciężko mnie obraziła i teraz zrobiłeś to również Ty pisząc, że cynicznie wykorzystuję prawa zwierząt (a to do promocji kosmetykow, a to żeby zrobić przykrość Twojej żonie). Obrzydliwe jest również to, że robicie mi zarzuty jednocześnie uwijając sie na scenie podczas imprezy Avonu, który akceptuje okrutne testy na zwierzętach dla zysku. Czy widzisz te dziesiątki tysięcy osób, które Was potępiają za tę hipokryzję? Dosięgnął już Was ten mega niesmak? I nie jest to zawiść! Nikt Wam nie zazdrości kasy za reklamowanie marki kojarzącej się teraz z cierpieniem bezbronnych i pozbawionych głosu istot. Wbij sobie do głowy, że są ludzie, którzy dla pieniędzy nie sprzedadzą wartości w które naprawdę wierzą. Myślisz, że kolejne Wasze tanie gesty i smutne minki coś zmienią? Po prostu zachowajcie się przyzwoicie, zrezygnujcie z tej reklamy i przeproście mnie i innych za te bezpardonowe ataki na pożyteczną działalność społeczną w obronie zwierząt - pisze z wyrzutem.


To jednak nie koniec jej wypowiedzi, a im dalej, tym bardziej wściekła wydaje się Rusin.

Radek Majdan staje w obronie żony. Wyciąga ciężkie działa przeciwko Rusin!

Nie wspominaj też PIS-owskich dygnitarzy. PIS zdewastował i dewastuje nadal polską przyrodę, a jego ministrowie wspierają zabijanie zwierząt. I wiedz, że tacy ludzie jak ja nie będą się już bezczynnie przyglądać hipokryzji! I nie będę pozwalała na Wasze ataki na moją wiarygodność i Wasze fake newsy. Opublikowane przez Ciebie zdjęcie nie przedstawia futra naturalnego. Kiepska próba zdyskredytowania mnie. Natomiast widok M. Rozenek poprzedniej zimy w różnych futrach, a to z lisa a to z jenota mam ciągle przed oczami- wygooglujmy sobie to wszystko. To jak jest? Kochacie wszystkie zwierzątka czy tylko buldożki? Nie pisałam wcześniej o innych ambasadorkach Avonu bo po prostu do głowy mi nie przyszło, że ta marka testuje na zwierzętach! Dopiero Joanna Krupa mi to uzmysłowiła. Nędzna jest też próba Twojego uderzenia w moje kosmetyki Pat&Rub, które właśnie zdobyły rynek. I które są, jak widać po tym co teraz robicie, Waszym przeciwieństwem: są naturalne, etyczne i nie są tanie.
Ps. Dziękuję za tysiące komentarzy ze wsparciem
- kończy.


My w napięciu oczekujemy dalszego rozwoju wydarzeń, bo wygląda na to, że afera jeszcze się rozkręci!
Wyświetl ten post na Instagramie.

Radosław Majdan postanowił zabrać głos. Tym razem to on mnie obraził i na dodatek skłamał. Nie chcę, ale muszę znów się ustosunkować: Radku, skoro używasz słowa „obrzydliwe”, obrzydliwe jest to, że Twoja żona ciężko mnie obraziła i teraz zrobiłeś to również Ty pisząc, że cynicznie wykorzystuję prawa zwierząt (a to do promocji kosmetykow, a to żeby zrobić przykrość Twojej żonie). Obrzydliwe jest również to, że robicie mi zarzuty jednocześnie uwijając sie na scenie podczas imprezy Avonu, który akceptuje okrutne testy na zwierzętach dla zysku. Czy widzisz te dziesiątki tysięcy osób, które Was potępiają za tę hipokryzję? Dosięgnął już Was ten mega niesmak? I nie jest to zawiść! Nikt Wam nie zazdrości kasy za reklamowanie marki kojarzącej się teraz z cierpieniem bezbronnych i pozbawionych głosu istot. Wbij sobie do głowy, że są ludzie, którzy dla pieniędzy nie sprzedadzą wartości w które naprawdę wierzą. Myślisz, że kolejne Wasze tanie gesty i smutne minki coś zmienią? Po prostu zachowajcie się przyzwoicie, zrezygnujcie z tej reklamy i przeproście mnie i innych za te bezpardonowe ataki na pożyteczną działalność społeczną w obronie zwierząt. Nie wspominaj też PIS-owskich dygnitarzy. PIS zdewastował i dewastuje nadal polską przyrodę, a jego ministrowie wspierają zabijanie zwierząt. I wiedz, że tacy ludzie jak ja nie będą się już bezczynnie przyglądać hipokryzji! I nie będę pozwalała na Wasze ataki na moją wiarygodność i Wasze fake newsy. Opublikowane przez Ciebie zdjęcie nie przedstawia futra naturalnego. Kiepska próba zdyskredytowania mnie. Natomiast widok M. Rozenek poprzedniej zimy w różnych futrach, a to z lisa a to z jenota mam ciągle przed oczami- wygooglujmy sobie to wszystko. To jak jest? Kochacie wszystkie zwierzątka czy tylko buldożki? Nie pisałam wcześniej o innych ambasadorkach Avonu bo po prostu do głowy mi nie przyszło, że ta marka testuje na zwierzętach! Dopiero Joanna Krupa mi to uzmysłowiła. Nędzna jest też próba Twojego uderzenia w moje kosmetyki Pat&Rub, które właśnie zdobyły rynek. I które są, jak widać po tym co teraz robicie, Waszym przeciwieństwem: są naturalne, etyczne i nie są tanie. Ps. Dziękuję za tysiące komentarzy ze wsparciem💚

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)Wyświetl ten post na Instagramie.

Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi codziennie mierzyć się Małgosia. Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona. Dlaczego Rusin nie atakuje swoich koleżanek, które reklamują inne marki kosmetyków. Czy dlatego, że ich relacje towarzyskie ucierpiałyby na tym? Prawa zwierząt są ważne, tylko jeżeli mogą być wykorzystane w celebryckiej wojence? Brawo za „moralność”! A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska - sam z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie „hipokrytka”? Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty. A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis. Małgosiu jesteśmy z Tobą i cała rodzina Cię wspiera❤️

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Wyświetl ten post na Instagramie.

No dobra, nie będę udawać że pada deszcz kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe- liczy się kasa. Co upoważnia Rozenek do oceniania mojej działaności społecznej? Jej własny dorobek? Jaki? Osiągnięcia? Jakie? Walka? O co? Czy walczyła tak jak ja, o ustawę w obronie dzikich zwierząt w sejmie? A może o Puszczę Białowieską? Albo o zaprzestanie dewastowania polskiego dziedzictwa przyrodniczego przez Szyszkę, partyjnego kolegę jej ojca? Walczy o atencję na ściankach i promocjach. I na tym jej waleczność się kończy. Przyczyna ataku Rozenek na mnie jest bardziej prozaiczna niżby się wydawało: kasa. Tu chodzi o rywalizację Avonu i ich głównie chemicznych, sztucznych, tanich kosmetyków z ich przeciwieństwem czyli Pat&Rub. Rozenek, dla wielu właśnie synonim sztuczności i taniości, reklamuje kosmetyki Avon za olbrzymią kasę i dlatego bezpardonowo atakuje konkurencję czyli mnie i Pat&Rub, bo kosmetyki mojej marki odniosły sukces (ponad 16 milionów zł ze sprzedaży za pierwsze 8 mies. 2018 roku!), są skuteczne (tysiące opinii na profilu Pat&Rub na fb), są 100% naturalne (a ludzie wybierają naturalność) i NIE są testowane na zwierzętach. Pat&Rub jest zdrowe, etyczne i ma zasłużony sukces i dlatego ja nie muszę kręcić jak Rozenek - i to ją tak wkurza, stąd ten atak na mnie. Ona REKLAMUJE za pieniądze markę, która wg organizacji międzynarodowej PETA niestety akceptuje okrucieństwo dla zysków. Tego nie przypudruje i tego sobie nie zoperuje.

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (54): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 14-09-18, 15:07 cytuj
  gość, 13-09-18, 12:43 napisał(a):

  Bardzo mądrze napisane. Zgadzam się. Dodam jeszcze, że ważne jest aby zauważyć swoje błędy i chcieć zmienić się na lepsze, np przestać nosić futra, zrezygnować z mięsa i/lub z produktów testowanych na zwierzętach, szerzyć świadomość, pomagać bezdomnym zwierzętom itp.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-09-18, 15:07 cytuj
  Dodam jeszcze, że ważne jest aby zauważyć swoje błędy i chcieć zmienić się na lepsze, np przestać nosić futra, zrezygnować z mięsa i/lub z produktów testowanych na zwierzętach, szerzyć świadomość, pomagać bezdomnym zwierzętom itp.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-09-18, 15:03 cytuj
  gość, 13-09-18, 12:07 napisał(a):
  W 2007 roku w listopadzie gazety pokazaly fote rusinowe wychodzacej z pracowni futer naturalnych, gdzie odbierala z poprawki futro z norek. Coz, niby po babci. Zeby sie niezmarnowalo. Takze futra nosila. A teraz ta awantura bo nie lubi rozenkowej

  No i? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że od tego zdarzenia minęło UWAGA 11 lat! będziesz kogoś oceniała całe życie, bo kiedyś coś robił? A czy nie o to chodzi aby wyciągnąć wnioski i zmienić się na lepsze?!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-09-18, 15:01 cytuj
  Moim zdaniem Rusin świetnie napisała i trafia w sedno. Dla mnie Kinga ma klasę i to widać, a nie można tego powiedzieć o Gośce.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 14-09-18, 08:47 cytuj
  Kiga weź positivum klimakterium sie kłania
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 21:17 cytuj
  Rusin nie jest w stanie przejsc obok swoich kompleksów dlatego atakuje Rozenek. Dalej Kinie boli, ze była gorsza, brzydsza i mniej interesująca niż jej koleżanka :) zawsze będzie ta głupsza i brzydsza i nic tego nie zmieni
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 18:17 cytuj
  Rusin ma menopauze
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 18:16 cytuj
  #teamRusin
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: mmori 13-09-18, 15:26 cytuj
  te wyjazdy to z wlasnej kieszeni czy suwerena ?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 15:19 cytuj
  Nie dziwię się Radkowi, że broni żony. Ale też nie pierwszy raz staje w obronie przegranych spraw :D
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 15:04 cytuj
  Ktoś gdzieś napisał, że gdyby Rozenkowa nie pyskowała nie zbierałaby hejtu. A Rusin niestety, ale napisała o niej prawdę. Zgadzam się z tym

  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 15:03 cytuj
  A Kindze Rusin nie wstyd jeździć Jaguarem XF ze skórzana tapicerka?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 14:49 cytuj
  "Obrzydliwe jest również to, że robicie mi zarzuty jednocześnie uwijając sie na scenie podczas imprezy Avonu, który akceptuje okrutne testy na zwierzętach dla zysku. Czy widzisz te dziesiątki tysięcy osób, które Was potępiają za tę hipokryzję? Dosięgnął już Was ten mega niesmak?" - w punkt!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 14:40 cytuj
  Rozenek naważyła piwa, a teraz Radek będzie je musiał wypić :D
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 14:07 cytuj
  na kozaczku z czwartek 06-12-07 jest fota kini zw futrze naturalnym
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 13:40 cytuj
  Na kilometr widać, że to prawdziwe futro.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 13:12 cytuj
  Ciekawe z czego Kinia ma buty na nogach i te drogie torebki ?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość: W 13-09-18, 12:56 cytuj
  Podstarzała celebrytka ze zmanierowanymi córkami i "yntelektem" na poziomie niezbyt rozgarniętej podatnej na wpływy nastolatki.Tępa baba będąca jedynie przykrywką ciekawego i wykształconego człowieka.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 12:43 cytuj
  Te kłótnie to dziecinada, ale może coś dobrego z tego wyniknie. Dzięki takim jak Rusin czy Krupa jest coraz mniejsza tolerancja dla naturalnych futer, coraz więcej mówi się o prawach zwierząt i coraz więcej ludzi interesuje się tematem. Więc pomimo tego, że same mają niejedno na sumieniu, kibicuję im w tej walce.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 13-09-18, 12:08 cytuj
  Zaraz, przepraszam, dostala od taty za urodzenie Poli.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!