Russell Brand oświadczy się Katy Perry

przejdź do komentarzy

Ta dziewczyna całkowicie go zmieniła. Wreszcie gotowy jest na poważny związek.

katy perry katy perry/© PR Photos
Russel Brand raczej nie należy do mężczyzn, którzy są stali w uczuciach. Przeskakiwanie z "kwiatka na kwitek" to u niego nic nowego.

Znalazł się jednak ktoś kto usidlił komika, a jest nią, nie kto inny, a Katy Perry. Znajomi Russela są zaskoczeni tą zmianą. Jeszcze większym szokiem było dla nich kiedy ich przyjaciel oznajmił im, że wreszcie jest gotowy na stały związek i że...chce poprosić Katy o rękę.

- Nigdy nie widzieliśmy, żeby tak się zachowywał. Co chwilę miał inną kobietę w łóżku i nie był zainteresowany monogamią. Tym razem jest inaczej. Wszyscy myślimy, że już niedługo weźmie ślub z Katy. Czekamy tylko na telefon, że wszystko odbyło się po cichu w małej kapliczce w Las Vegas. - powiedział bliski znajomy Branda.

Aktor jest zauroczony swoją nową wybranką serca. Stwierdził nawet, że dopiero teraz zrozumiał co oznacza prawdziwe szczęście.

- Prawdę mówiąc, nie przestaje się uśmiechać. Katy jest cudowną dziewczyną i wszystko układa się świetnie. Tak naprawdę nigdy jeszcze nie czułem takiej stabilności w moim życiu. Czuje się fantastycznie. - zdradził Russel.

I to wszystko po zaledwie dwóch miesiącach znajomości? Katy i Khloe Kardashian powinny razem napisać książkę pod tytułem Jak poskromić kobieciarza i zaciągnąć go do ołtarza.

Naprawde obie są imponujące.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!