Ruszają castingi do 2. edycji Top Model

przejdź do komentarzy

Oferta dla dziewczyn od 18 do 27 lat.

top model top model/Mat. prasowe
W najbliższy wtorek, 28 czerwca odbędzie się w Gdańsku pierwszy casting do 2. edycji Top Model. Zostań modelką. Na kolejne organizatorzy zapraszają 2 lipca w Katowicach oraz 7 lipca w Warszawie. We wszystkich miastach castingi zaczynają się o godzinie 9.00.

Kto może liczyć na udział w show? Zaproszenie jest skierowane do dziewczyn, które mają od 18 do 27 lat i mają minimum 170 cm zrostu. Organizatorzy zapraszają także dziewczyny w rozmiarze "plus" i te, które mogą się pochwalić oryginalną urodą.

Równolegle z castingami uczestniczki będą mogły zgłaszać swe kandydatury przez internet. Na stronie tvn.pl/modelki znajduje się formularz zgłoszeniowy.

Ponadto od 20 czerwca do 6 lipca za pomocą tego samego formularza uczestniczki mogą się ubiegać o "Dziką kartę". 7 lipca będzie obradować jury konkursu, które wyłoni dwunastkę, z której zostaną wybrane trzy faworytki internautów. Wyniki rywalizacji o Dziką kartę zostaną ogłoszone 18 lipca. Zwyciężczynie konkursu internetowego dołączą do kandydatek wybranych podczas castingów na żywo.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!