Ruszyła Fabryka Gwiazd

przejdź do komentarzy

Jako pierwsza odpadła ofiara repertuaru Edyty Górniak.

fabryka gwiazd fabryka gwiazd/© KAPiF
W piątkowy wieczór Polsat wyemitował pierwszą część programu Fabryka Gwiazd. Jury w składzie Kayah, Marek Dutkiewicz, Maciej Bisiorek i Tede wytypowało cztery najsłabsze osoby. Spośród nich widzowie mieli wybrać jednego wykonawcę, który odpadł z programu.

Zanim to jednak nastąpiło, usłyszeliśmy, jak śpiewają najlepsi spośród niemal 5 tysięcy chętnych, jacy zgłosili się na castingi do show.

Dobrze wypadł ciemnoskóry Nick Sinkler, Marek Dutkiewicz powiedział nawet, że jest fantastyczny. Spodobali się energetyczna Marina Milov oraz metalowy Marcin Maliszewski. Pochwały zebrała również Dagmara Melosik.

Najgorzej wypadły osoby, które zamiast pokazać swój styl, kopiowały brzmienie znanych gwiazd. Na próbie naśladowania Edyty Górniak wyłożyła się Malwina Kusior, która ostatecznie odpadła z programu.

Do Akademii Fabryki Gwiazd wstąpiło tym samym 14 uczestników, którzy teraz przejdą szkołę – śpiewu, tańca, scenicznego wizerunku i wszystkich innych umiejętności, które gwiazda powinna mieć w jednym paluszku.

Program prowadził Maciej Rock, orkiestrą dyrygował
Adam Sztaba. Dodajmy, że gwiazdą tego wieczoru była grupa Feel.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!