Rutkowski: Kolega Ewy Tylman jest satanistą?

przejdź do komentarzy

"Adam Z. może być opętanym satanistą, który mógł wykonać rytualną egzekucję na Ewie!"

ewa tylman ewa tylman/Facebook Ewy Tylman
Detektyw Krzysztof Rutkowski wynajęty przez rodzinę zaginionej Ewy Tylman na swoim facebookowym profilu snuje wstrząsające domysły na temat okoliczności zaginięcia 26-letniej kobiety.

Na konferencji prasowej detektyw pokazał film z monitoringu i zasugerował, że może on przedstawiać katowanie Ewy Tylman. Film jest niewyraźny, grupa poruszających się osób trudna do rozpoznania, ale i tego wątku nie można pominąć w dochodzeniu do prawdy.

Zwłaszcza wtedy, gdy weźmie się pod uwagę kolejne rewelacje Rutkowskiego:

PRZERAŻAJĄCE FAKTY...
Moi ludzie zaczynają badać jedną z wersji, którą być może będziemy musieli brać pod uwagę. Adam Z. może być opętanym satanistą, który mógł wykonać rytualną egzekucję na Ewie!
- pisze detektyw.


I kontynuuje:

Oto zdjęcie przedstawiające Adama Z. jako fascynata satanizmu i okultyzmu. Na koszulce ma starogermańskiego kozła ofiarnego, ale to nie wszystko...

Pojawiły się informacje, że może być on fanatykiem fatalizmu i okultyzmu, którego alkohol, narkotyki i homoseksualizm są dopełnieniem. (Internet).
Ludzie, którzy prześwietlają jego internetową historię wskazują na to, że może być na tyle zaznajomiony z historią obrzędów satanistycznych by złożyć Ewę w ofierze tuż przed pełnią księżyca. Jako biblijny Adam za wyrzucenie z Raju.


Wskazują, że 23 i 11 to okultystyczne liczby.

A sam Adam często w Internecie dopisywał sobie szatańskie liczby 666.
Trzeba natychmiast zbadać osobowość i fascynację zatrzymanego Adama Z. Może być to człowiek chory, opętany satanizmem i w jego umyśle mógł się zrodzić chory plan.


Rutkowski dołącza do postu zdjęcie mężczyzny w bluzie ze wspomnianym nadrukiem.

Historia zaczyna przypominać horror...PRZERAŻAJĄCE FAKTY... Moi ludzie zaczynają badać jedną z wersji, którą być może będziemy musieli brać pod uwagę. Adam...

Posted by Krzysztof Rutkowski on 3 grudnia 2015


Dzisiejsza konferencja prasowa (całość):http://wtkplay.pl/video-id-22220-rutkowski_pokazuje_nagranie_na_ktorym_ma_byc_widac_katowanie_ewy_tylman

Posted by Krzysztof Rutkowski on 2 grudnia 2015


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!