Są już CZTERY kochanki Jesse Jamesa!

przejdź do komentarzy

Sandra Bullock chyba już opadła z sił. Jesse to drugi Tiger Woods!

sandra bullock sandra bullock/TMZ.com, US Weekly
Nie mylił się ten, kto porównywał Jesse Jamesa do Tigera Woodsa. A przecież chodziło o "tylko" jeden romans z Michelle "Bombshell" McGee.

W przeciągu dwóch ostatnich dni jednak w mediach pojawiły się już trzy kolejne panie, z którymi właściciel West Coast Choppers zdradził Sandrę Bullock.

Imię czwartej kochanki jest póki co nieznane, ale wiadomo, że już skontaktowała się ze znaną adwokat, Glorią Allred twierdząc, że ją i Jessego łączył 3-letni romans.

Allred zasłynęła po tym, jak reprezentowała 2 z 15 kobiet, które wplątane były w seks skandal Tigera Woodsa.

- Reprezentuję piękną modelkę i businesswoman, którą łączył trzyletni, intymny związek z Jessem Jamesem - powiedziała pani prawnik. - To on zabiegał o nią i darzył ją silnym uczuciem. W chwili obecnej rozważa decyzję o upublicznieniu swojej osoby. Ma dowody ich znajomości, w tym setki SMS-ów, e-maili i zdjęć. Związek zakończył się niedawno po tym, jak wybuchł skandal.
Przypomnijmy pozostałe kochanki:
W środę tancerka i striptizerka, Melissa Smith, powiedziała magazynowi Star, że w 2008 roku sypiała z Jamesem po tym, jak poznała go za pośrednictwem MySpace.Brigitte Daguerre, fotograf z Los Angeles, twierdzi, że w 2008 roku spała z mężem Sandry Bullock. James wynajął ją, by przygotowała stylizowaną sesję dla West Coast Choppers. Emailowali do siebie rok, jednak do seksu doszło "zaledwie" cztery razy.Michelle "Bombshell" McGee

To od niej zaczął się skandal. Wytatuowana modelka pochwaliła się prasie, że łączył ją romans z Jessem. Jej były mąż twierdzi, że Michelle miała obsesję na punkcie swojego kochanka.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!