Sablewska: Gdyby tu została, nie potrafiłaby się rozwinąć

przejdź do komentarzy

To o Szlagowskiej. Maja wróży jej wielką karierę.

maja sablewska maja sablewska/© KAPiF
Kim by nie była - przyjaciółką, znajomą, menedżerką, jedno jest pewne - Maja Sablewska bardzo się stara przekonać ludzi do Toli Szlagowskiej.

Menedżerka mówi o niej z wielkim szacunkiem i uznaniem - chyba nawet Edyta Górniak nie była tak przez nią
uwielbianą artystką. Teraz wrzucając na bloga nowe single swej podopiecznej, Maja opatruje je komentarzami:

(...) kiedy obserwowałam karierę zespołu Blog 27, sugerowałam się wpisami na plotkarskich portalach... "brudna Tola", "Blog 27 bierze narkotyki", "wypromowana przez bogatych rodziców", czy wreszcie Tola, albo przepraszam "Trola nareszcie wyjeżdża z Polski", no i wyjechała... na całe szczęście. Gdyby tu została, pewnie nigdy nie potrafiłaby się rozwinąć, zaryzykować, bo jak ?! Kiedy kolejne obrzydliwe "newsy" gasiły w niej chęć rozwoju i robienia tego co kocha. - pisze Sablewska. Dalej zaś przekonuje, że już wtedy Tola miała potencjał:

Czy ktoś z Was wie, że płyta Blog 27, została wydana w takich krajach jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Czechy, Węgry, Włochy, R.P.A czy Tajwan?... A w Japonii, piosenka uh la la la (pierwszy singiel zespołu) był na 1 miejscu na "International airplay charts". Czy ktoś z Was wie, że piosenka "Hey Boy" znalazła się wśród 5 najlepszych singli 2006 roku najbardziej prestiżowej listy Billboard? Sama nie wiedziałam... łatwiej było mi myśleć - "ma rodziców, którzy pracują w branży to ma wszystko". I teraz... dopiero po spędzeniu czasu w LA wiem, że się myliłam.

Owszem, jest córką znanego perkusisty (Jarek Szlagowski grał z Lady Pank za czasów ich najlepszych (wg. mnie) albumów) i to właśnie po nim odziedziczyła to coś, czego nie da się wyuczyć, nie da się nabyć, nie da się kupić.

Talent... wrażliwość... pokorę... To wystarczy, by być prawdziwym Artystą
- zachwyca się Sablewska.

Dziś na Kozaczku pojawiła się nowa piosenka Szlagowskiej (możecie jej posłuchać tutaj).

Sami oceńcie czy Sablewska ma rację wychwalając swą podopieczną pod niebiosa.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!