Sablewska zmęczona show-biznesem?

przejdź do komentarzy

"W dzisiejszych czasach, gdzie wynik i sukces zależy od tego jak bardzo obrażasz "bliźniego swego"..."

maja sablewska maja sablewska/© KAPiF
Maja Sablewska odsunęła się na razie od głównego nurtu show-biznesu. Opiekuje się Tolą Szlagowską, wrzuca na bloga swoje fotki i przemyślenia. Pisze o modzie, stylu, ale czasem wraca do "show-bizu".

Nie ma o nim dobrego mniemania:

W dzisiejszych czasach, gdzie wynik i sukces zależy od tego jak bardzo obrażasz "bliźniego swego" albo od tego jak długo potrafisz ukryć kompleksy pod strojem klauna i żonglować na "arenie" albo... jeszcze lepiej... jak długo walczysz oddając siłę przeciwnikowi i... dlaczego przez całe życie. Warto się zatrzymać (choćby w poczekalni... może ktoś w końcu odkryje lek na hipokryzję), tak po prostu się zatrzymać - pisze Sablewska w poście poświęconym charytatywnej akcji, która polegała na projektowaniu charmsów.

Sablewska zaprojektowała swoją biżuterię - w kształcie kotwicy. I napisała:

Warto zrobić coś dla innych. Jest mi bardzo miło, że mogłam wziąć udział w akcji charytatywnej . Akcja wspiera projekt warszawskich Amazonek - budowę Domu Chorych na Raka. Zaprojektowałam Charms w kształcie kotwicy (dla mnie to piękny symbol nadziei i tego, że nigdy nie wolno się poddawać) do bransoletki.

Projekt obejrzycie na blogu menedżerki.
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!