Salma Hayek: Weinstein zmusił mnie do sceny seksu lesbijskiego

przejdź do komentarzy

Przez 10 lat nachodził ją, szantażował i namawiał do seksu.

salma hayek salma hayek/
Salma Hayek udzieliła wywiadu The New York Times. W rozmowie wyciągnęła wszystkie brudy z przeszlości związane z postacią Harveya Weinsteina. Aktorka opisała, jak przez niemal 10 lat była przez niego napastowana, szantażowana, obrażana. Producent nieustannie namawiał ją do seksu lub różnych erotycznych zachowań:

Życzenia Umy Thurman dla Weinsteina jak wbijanie NOŻA

Producent namawiał aktorkę, by "wzięła z nim prysznic", "pozwoliła mu oglądać, jak sama bierze prysznic, pozwoliła mu zrobić sobie masaż, pozwoliła jego nagiej przyjaciółce zrobić sobie masaż, pozwoliła mu na seks oralny, rozebrała się z inną kobietą" - wymienia Hayek.

Salma zapewnia, że zawsze mówiła "nie". W końcu Weinstein znalazł sposób, by przyprzeć ją do muru. Zapowiedział, że film Frida nie zostanie skończony, jeśli Salma nie zagra w nim lesbijskiej sceny seksu.

Hayek, które zależało na skończeniu produkcji, zrobiła to - nakręciła scenę seksu w kobietą. Zrobiła to, bo - jak mówi - w przeciwnym wypadku film po prostu by nie powstał.

Joanna Krupa wywołała BURZĘ w Hollywood mówiąc o ofiarach Weinsteina

Gwiazda wspomina, że po nakręceniu sceny załamała się. Płakała, cała się trzęsła. Wiedziała, że scena została nagrana wyłącznie dla Weinsteina i że to jego zwycięstwo nad nią.

W wywiadzie Hayek wspomina też o groźbach śmierci, wybuchach szału i poniżaniu, jakiego dopuszczał się producent.

W jego oczach nie byłam artystką. Nie byłam nawet osobą. byłam rzeczą - nie nikim, po prostu ciałem - mówi Hayek.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!