Sam Taylor-Johnson nie nakręci kolejnych części 50 twarzy...

przejdź do komentarzy

47-letnia reżyserka nie dogaduje się z autorką powieści.

sam taylor johson sam taylor johson/PR Photos
Sam Taylor-Johnson (47 l.) jest dosyć kontrowersyjną reżyserką 50 twarzy Greya. Artystka obrywa nie tylko za wyprodukowanie filmu, który przez wielu określany jest jako "gniot", ale również za swoje życie prywatne.

Wraz z promocją erotyku odżyło zaciekawienie postacią Sam, która kilka lat temu stała się gwiazdą obyczajowego skandalu, gdy wdała się w romans z 17-letnim przystojniakiem, Aaronem Johnsonem. Dzisiaj znany z KickAss aktor jest mężem Sam i ojcem ich dwójki dzieci.

Jednak to nie z powodu krążących plotek i osądzających reżyserkę internautów rezygnuje ona z kręcenia kolejnych części filmu.

Problemem jest autorka 50 twarzy Greya, a raczej relacje reżyserki i pisarki.

EL James uzgodniła z producentami, że będzie obecna na panie filmu i będzie czuwać nad tym, by eortyk był zgodny z jej wizją romansu między Aną Steel a Christianem Greyem.

Sam nie chce więcej pracować przy "50 twarzach Greya". Jej relacje z Ericką [Ericka Mitchell, czyli prawdziwe imię i nazwisko EL James] są wręcz toksyczne. Panie winią się wzajemnie za wszystkie problemy i niepowadzenia związane z filmem. Ich największy problem to odmienne zdanie na temat scen seksu w filmie. Eircka chciała, by wiernie odzwierciedlały te z książki, jednak Sam nie mogła się na to zgodzić - zdradza informator.


Producenci również nie mogli przystać na prośby Ericki, jeśli film wiernie odzwierciedlałby sceny z książki musiałby być przeznaczony jedynie dla dorosłych widzów, co skreśla większość nastoletniej widowni, a co za tym idzie, maleją zyski.

Czy zmiana reżysera pomoże 50 twarzom Greya zyskać lepszą ocenę krytyków i widowni?


Sam Taylor-Johnes nie nakręci kolejnych części 50 twarzy...

Sam Taylor-Johnes nie nakręci kolejnych części 50 twarzy...

Sam Taylor-Johnes nie nakręci kolejnych części 50 twarzy...

Sam Taylor-Johnes nie nakręci kolejnych części 50 twarzy...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!