Samantha Ronson broni Lindsay Lohan

przejdź do komentarzy

Niczym dzielny facet.

lindsay lohan lindsay lohan/ © PR Photos
Samantha Ronson jest przerażona tym, co niedawno miało miejsce na Polach Elizejskich. W skrócie przypomnijmy, że na futro Lindsay Lohan posypała się spora ilość mąki. Więcej na ten temat tutaj. Wracając do tematu: DJ-ka broni swojej dziewczyny. Zamieściła na swoim blogu notkę, w której niczym lwica wstawia się za Lilo:

PETA powinna skoncentrować się na edukowaniu ludzi na temat tego, co w ich mniemaniu jest złem, zamiast prześladować gwiazdy.

Jestem wkurzona z powodu tej paczki mąki, którą rzucono w Lindsay, (...) bo dziewczyna, która to zrobiła, sama zachowywała się jak zwierzę. Nie, odwołuję to. Porównanie tych ludzi do zwierząt to obraza - mój pies jest DUŻO BARDZIEJ kulturalny, niż ta osoba. Szanowałabym ich bardziej, gdyby nie używali innych do wyrażania swoich przekonań.

Lindsay, Mary Kate, Ashley Olsen, Anna Wintour i cała reszta (...) powinni być doceniani przez PETA za to, że stanowią dla nich cel. Jeśli nie one, kto by wspominał [o tej organizacji]?


Najlepszy jest jednak PS, który brzmi dość komicznie, bo nie myśleliśmy, że Sam tak troszczy się o to, by nie marnować żywności:

Jestem pewna, że mnóstwo rodzin mogłoby użyć tej mąki do posiłku. Niezła robota, paniusiu.

Faktycznie, rzucanie w kogoś składnikiem do ciasta nie było chyba najtrafniejszym posunięciem. Może za pomidora obraziliby się mniej?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!