Sara Boruc ma najbardziej seksowny brzuch w show-biznesie?

przejdź do komentarzy

Ostatnie zdjęcia dały pretekst do plotek o... ciąży.

sara boruc sara boruc/Instagram
Piękne brzuchy u Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej nie dziwią. W końcu trenerki całe dnie spędzają na ćwiczeniach - trudno, by nie miały wspaniale wyrzeźbionych brzuszków.

Okazuje się jednak, że Sara Boruc ma brzuch nie tylko ładnie wyrzeźbiony, ale i seksowny. Nie będzie raczej nadużyciem, jeśli napiszemy, że to najładniejszy i najbardziej gorący brzuszek, jakim może się pochwalić polska celebrytka.

Tymczasem brzuszek znalazł się kilka dni temu w centrum zainteresowania za sprawą zdjęcia, które Sara zamieściła na Instagramie. Widać na nim, jak mąż blogerki, Artur Boruc, trzyma na brzuszku żony rękę.

Jesteś w ciąży? - zainteresowały się fanki.

Czy ta ręka coś oznacza? - dopytują się inne.

Przypomnijmy, że Borucowie wychowują dwie córeczki - 7-letnią Olivię (dziecko Sary z poprzedniego związku) i 4-letnią Amelię.W Gadansku, z moim Wybitnym Reprezentantem @arturboruc #dumna #zona #Kocham #uwielbiam #szanuje ❤️🙏🏽❤️ #arturboruc #60 #nationalteam

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)Detale #łancuszek #ciało #details #bodychain #body #sinbymanneijewels #sinbymannei @sinbymanneijewels @sinbymanneijewels

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)

Sara Boruc ma najbardziej seksowny brzuch w show-biznesie?

Sara Boruc ma najbardziej seksowny brzuch w show-biznesie?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!