Sara Boruc mierzy baaardzo wysoko (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Postanowiła, że zostanie...

sara boruc sara boruc/Instagram
Jeszcze nie tak dawno niewielu wiedziało o jej istnieniu. To rok 2014 przyniósł jej największy rozgłos. Najpierw media trąbiły o tym, że Artur Boruc się żeni. Potem okazało się, że jego wybranka, Sara, jest blogerką. Wreszcie narzeczona zgodziła się na udziały w programach śniadaniowych i opowieści o sukniach i butach. Potem było już z górki. Sara Boruc poprowadziła jeden z programów w Polsat Cafe i zasiadła z lubym na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Jedno usilnie podkreśla - NIE jest celebrytką! Oto kolejny dowód na to, że Sara zdolna i pracowita.

Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać znawczynię trendów o najbliższe plany. Okazuje się, że Sara postanowiła zostać projektantką! Nie skupia się na sukienkach, czy torebkach, ale butach, bo, jak twierdzi, w Polsce trudno znaleźć takie, które są wygodne i dobrej jakości:

o był burzliwy rok. Na pewno go zapamiętam, bo brałam ślub, więc z pewnością zapamiętam go do końca życia. Oprócz naszego życia prywatnego, które jest najważniejsze, to nasz blog został zauważony i super się rozwija. Zaczynamy też pracować nad swoimi rzeczami, z czego też się bardzo cieszę. Nie chcę robić konkurencji, no ale... Myślimy o butach, bo w Polsce jest trochę nisza, jeśli chodzi o buty wygodne i dobrej jakości.


Strzał w dziesiątkę?

Wywiad z Sarą Boruc TUTAJ.

 


Sara Boruc postanowiła zostać projektantką (VIDEO)

Sara Boruc postanowiła zostać projektantką (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!