Sara Boruc otwiera sklep!

przejdź do komentarzy

A to Grycanki chciały być polskimi Kardashiankami.

sara boruc sara boruc/kapif
Jedna z dróg prowadzących do zostania sławną jest znane nazwisko. I właśnie tak było w przypadku Sary Boruc, która poślubiła Artura Boruca, a jeszcze wcześniej "wbiła się" w jego życie w niekoniecznie sympatycznych okolicznościach.

W każdym razie, dzisiaj Sara i jej siostry prowadzą modowego bloga i rozwijają swoją działalność. Jak wyznała ostatnio celebrytka w DDTVN niedługo otworzy swój pierwszy sklep internetowy! Na razie tylko z biżuterią, a w przyszłości z butami.

Już od przyszłego tygodnia ruszy sklep internetowy taki z prawdziwego zdarzenia i tam już będzie więcej produktów. (...) To są naprawdę piękne rzeczy. Tak szczerze, to jak zaczęliśmy to robić, to były rzeczy, które same nosiłyśmy i często nas ludzie pytali: "A skąd to masz? A takiego nie widziałam nigdzie. A gdzie to można kupić?" I tak po paru razach mówię: "Może zrobimy coś takiego?" (...) To nie jest nic, co wciskamy klientom, a same byśmy nie założyły - a co z butami? - Tak, są plany, ale na razie nie spodziewałyśmy się takiego ogromu pracy przy tej biżuterii. Ja myślałam, że to będzie wiesz... A okazało się, że to jest bardzo ciężka praca i na razie musimy się na tym skupić i na razie zostaniemy przy biżuterii i zobaczymy, przyjdzie czas na te buty.


Czyżby Sara i jej siostry także miały ochotę zostać "polskimi Kardashiankami". Choć w przypadku Kim Kardashian i jej sióstr jest nieco gorzej, bowiem ubrania sygnowane swoim nazwiskiem noszą dosyć niechętnie.

 


Sara Boruc otwiera sklep!

Sara Boruc otwiera sklep!

Sara Boruc otwiera sklep!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!