Sara Boruc wyśmiała gwiazdy na polskich salonach

przejdź do komentarzy

"Żeby czasem cellulitu nie było widać... No komiczne!"

sara boruc sara boruc/Instagram
Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych blogerek modowych. Jej wpisy z zapartym tchem śledzą tysiące kobiet. Zawartość jej szafy może przyprawić o zawrót głowy. U Kuby Wojewódzkiego przyznała otwarcie, że ubiera się za pieniądze męża. To właśnie dzięki niemu zrobiło się o niej głośno. Kiedy Sara Mannei planowała ślub z Arturem Borucem, telewizje śniadaniowe zapraszały ją na swoje kanapy. Opowiadała o białej sukni i drogich butach. Tyle wystarczyło.

Dziś Sara wzbudza liczne kontrowersje. Swego czasu rzuciła, że jej zdaniem 900zł na zakupy to za mało. Posypała się lawina komentarzy. Potem był wywiad z Robertem Patoletą, którym Boruc zaznaczała, że NIE jest celebrytką. Udziału w Tańcu z gwiazdami też odmówiła. Ostatnio pojawiła się w Maglu towarzyskim. Ostro pojechała po polskich gwiazdkach:

Ludzie są dziwni. Udają, że się nie znają. Często jest tak, że dostajesz od kogoś smsa, maila, wiadomość, prośbę i kojarzysz te osoby, wiesz kto to jest, a później jak przychodzi co do czego wszyscy siedzimy w jednym rzędzie, ale nikt się nie zna. Wszyscy są skupieni na tym żeby siedzieć prosto, trzymać nogę jak najwyżej, żeby czasem cellulitu nie było widać… No komiczne!


Będzie odpowiedź?

 


Sara Boruc wyśmiała gwiazdy na polskich salonach

Sara Boruc wyśmiała gwiazdy na polskich salonach

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!