Sara Boruc zabrała siostrę na pokaz Przetakiewicz (FOTO)

przejdź do komentarzy

Jak wypadły?

sara boruc sara boruc/KAPiF
Są pięknymi kobietami i mają głowę do interesów. Siostry Mannei na swoim blogu potrafią zarobić niemałe sumki. Prym wiedzie Sara, która po ślubie z Arturem Borucem, stała się rozchwytywana przez media. Zawartość szaf tych dam, a dokładnie kwoty, jakie zostały w to zainwestowane, potrafią przyprawić o ból głowy. Nic dziwnego, że każda stylizacja tych pań jest głośno komentowana. Pamiętacie, co blogerki w DDTVN?

W zasadzie do wielu grup społecznych. Nie tylko, jak sugeruje pytanie, do ludzi, dziewczyn, które mogą sobie pozwolić na luksusowe dodatki. Jesteśmy w trójkę, by prowadzić blog, który ma skupić uwagę większej ilości czytelników, czytelniczek. Po to, żeby trafić w gusta większej liczby osób. Także Sara rzeczywiście uwielbia luksusowe dodatki, Ines z racji tego, że jest jeszcze małą dziewczynką ubiera się odpowiednio do jej wieku, czyli w zasadzie ubiera się w sieciówkach, czyli dziewczyny również mogą czerpać inspirację zupełnie dostępne dla przeciętnego portfela.


Wczoraj Sara i Ines pojawiły się na pokazie marki La Mania. Sara miała na sobie skórzaną koszulę i szorty. Młodsza z pań postawiła na czarny kombinezon.

Rzeczywiście trafiają do wszystkich? Myślicie, że będą miały, co robić za kilka lat?

 


Sara Boruc zabrała siostrę na pokaz Przetakiewicz (FOTO)

Sara Boruc zabrała siostrę na pokaz Przetakiewicz (FOTO)

Sara Boruc zabrała siostrę na pokaz Przetakiewicz (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!