Sara May: Jury Mam Talent się nie zna

przejdź do komentarzy

Dlaczego Galos jest za młody, a Kulawik jest OK?

sara may sara may/sara-may.blog.onet.pl
Sara May, piosenkarka znana bardziej ze swojej krytyki polskiego show-biznesu, niż muzyki, którą tworzy, zabrała głos w sprawie programu Mam Talent. Najpierw skrytykowała wybory jury na swoim blogu, a potem, w programie Happy Hour, podważyła kompetencje jurorów.

May uważa, że z programu niesłusznie odeszli młodzi Kamil Kucharzewski oraz Karol Galos. Ten drugi nie wytrzymał konkurencji ze starszym cyrkowcem Wężem. Usłyszał, że ma jeszcze czas.

Karol Galos ma czas, a Klaudia Kulawik nie ma czasu? - pyta piosenkarka na swym blogu.

Broni też Kamila Kucharzewskiego, którego krytykowano za zmanierowanie i zblazowanie. Kamil budzi irytację? Raczej budzi podziw, że w tym wieku można już tak wiele się nauczyć i tak ciężko pracować. U niektórych ludzi ci utalentowani budzą irytację, ale to zazwyczaj u tych, którzy talentu lub osiągnięć nie mają - uważa May. I dodaje: U nas ludzie ciekawi, z charakterem i z jajami są po prostu eliminowani.

W programie Happy Hour piosenkarka podważyła też kompetencje Kuby Wojewódzkiego i Małgorzaty Foremniak, którzy oceniają wokalistów nie znając się, jej zdaniem, na śpiewie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!