Sara May nie kończy

przejdź do komentarzy

"Często ludzie piszący do mnie listy zarzucają mi, że np. krytykuję Dodę za to, że wywala cycki, a sama też to robię."

sara may sara may/© KAPiF
Sara May nie może zrozumieć, czemu ludzie biorą stronę Dody, a nie jej. Ostatnio namiętnie na swoim blogu zamieszcza zdjęcia z sesji Rabczewskiej do takich pism jak CKM czy Playboy i porównuje je ze swoimi fotkami.

Często ludzie piszący do mnie listy zarzucają mi, że np. krytykuję Dodę za to że wywala cycki a sama też to robię. I tu ręce opadają, bo jak dyskutować z ludźmi dla których nagość zakryta, lub wyeksponowany biust w staniku jest tym samym czym wulgarne pozy, rozbieranie się do rosołu przed kamerą, pokazywanie gołej dupy i trzymanie rąk na cipce. To zakrawa o chorobę umysłową jeśli nie widzi się znaczącej różnicy - napisała w swoim ostatnim wpisie.

Ten fragment z chorobą umysłową coś nam przypomina... To Doda przypisywała ją ostatnio Sarze May, nie chcąc komentować jej wypowiedzi.

Jednak z tematu Dody Szczołek przechodzi do głębszych rozważań. Uważa, że wszystko może być winą naszego narodu.

Czy mądrzy internauci po prostu nie mają ochoty zabierać głosu w dyskusjach, czy może to internet uwidacznia debilny obraz Polaka? Może faktycznie większość ludzi ma problemy z analizowaniem zjawisk, tylko umiejętnie się kryją w realu, bojąc się konfrontacji.

A czy to nie Sara May wyraża opinie na temat innych osób w internecie?

Sara May

Sara May

Sara May

Sara May
źródło: saramay.pl

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!