Sarah Blewden nie może boksować przez sztuczne piersi

przejdź do komentarzy

Mogłyby wybuchnąć.

sarah blewden sarah blewden/mirror.co.uk
25-letnia modelka Sarah Blewden jest zapaloną bokserką. Sport zaczęła uprawiać hobbystycznie, żeby poprawić kondycję. Kiedy jednak okazało się, że świetnie sobie radzi w tej dziedzinie, postanowiła zająć się nią na poważnie.

Marzeniem Blewden jest udział w Olimpiadzie, która odbędzie się w 2012 roku w Londynie. Choć na razie damski boks nie jest dyscypliną olimpijską, być może zostanie on włączony do listy olimpijskich konkurencji.

Tymczasem modelka, która 6 lat temu powiększyła sobie piersi z rozmiaru 32B do 32C ma problem. Brytyjska Federacja Bokserska nie chce dopuścić kobiety do udziału w zawodach międzynarodowych bojąc się ewentualnego zetknięcia sztucznych piersi Blewden z bokserską rękawicą. Lekarze twierdzą, że cios oddany w implanty może zakonczyć się trwałym uszkodzeniem piersi.

Sama zainteresowana lekceważy zagrożenie i wspiera się opinią swego chirurga. Jego zdaniem nawet po silnych uderzeniach piersi zawodniczki nie wybuchną.

Ciekawe ilu mężczyzn trzyma teraz kciuki, by Federacja wydała jednak pozytywną opinię na temat udziału Sary w zawodach. Byłoby na co popatrzeć!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!