Sarah Jessica Parker o świętach w Nowym Jorku

przejdź do komentarzy

Nie opuści tego miasta aż do... śmierci.

sarah jessica parker sarah jessica parker/© Fame/Flynet
O miłości do Nowego Jorku powstają już filmy. Jedną z zakochanych w Wielkim Jabłku osóbką jest Sarah Jessica Parker. Gwiazda Seksu w wielkim mieście wyznaje, że nie wyobraża sobie świąt w mieście innym niż NY.

Miasto na święta zyskuje niepowtarzalny urok - a wszystko dzięki słynnej choince - tegoroczna ma ponad 26 metrów i wisi na niej 40 tysięcy lampek. Swoje robi też lodowisko w Central Parku.

Bożonarodzeniowy Nowy Jork jest innym miastem niż to, które znam na co dzień. Jest odświętny i taki uroczysty. Ludzie na ulicach już nie tylko gnają jak szaleni do metra z kubkami gorącej kawy w dłoni, ale i znajdują trochę czasu, żeby przystanąć i wsłuchać się w kolędy, które rozbrzmiewają tutaj zewsząd. Kiedyś całą rodziną wyjechaliśmy na dzień przed Wigilią na Karaiby. Wydawało nam się, że będzie cudownie. Lazurowe morze, piaszczyste plaże i bezchmurne niebo. Jednak w pierwszy dzień świąt wszyscy stwierdziliśmy, że brakuje nam choinki, śniegu i całej tej magicznej otoczki. Nigdy już nie popełnimy tego błędu! - przeczytamy w Party.


Marzą Wam się święta w Nowym Jorku?

 


Sara Jessica Parker o świętach w Nowym Jorku

Sara Jessica Parker o świętach w Nowym Jorku

Sara Jessica Parker o świętach w Nowym Jorku

Sara Jessica Parker o świętach w Nowym Jorku

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!