Sarsa i Pascal Brodnicki u Wojewódzkiego (FOTO)

przejdź do komentarzy

A w tle jego penis i jej rogi.

sarsa sarsa/TVN/Wojciech Kurczewski
W drugim odcinku jesiennego sezonu swego show Kuba Wojewódzki gościł Pascala Brodnickiego i Sarsę. Czy dowiedzieliśmy się czegoś, czego jeszcze nie wiedzieliśmy o Pascalu? Szef kuchni był skromny, nieskromny okazał się za to gospodarz programu, który powtórzył plotkę o imponującym przyrodzeniu Pascala. Podpytywał też o jego życie erotyczne, ale Brodnicki zbył go stwierdzeniem, że o tym, jakim jest kochankiem, najlepiej wiedzą jego obecna partnerka i te, z którymi spotykał się kiedyś.

Trudnym do przełknięcia momentem rozmowy był ten, w którym Brodnicki zdradził, że kucharze bywają mściwi i gdy nie w porę usłyszą złe słowo o potrawie, potrafią okrasić ją ostrygą - w tym miejscu Pascal znaczącą dmuchnął nosem.

Na deser programu była Sarsa. Sama o sobie powiedziała, że jest skromna, ale rogi, które nosi od dawna, a które ostatnio zyskały na wielkości, to dowód na to, że jednak jest trochę "rogata".

Wojewódzki z kolei przypomniał, że to on był pierwszym, który uwierzył w talent piosenkarki. Miało to miejsce podczas castingu do X Factora - Sarsa pomyliła wtedy tekst.

Gwoździem programu było wykonanie piosenki Naucz mnie przez Sarsę, Kubę i Pascala przy akompaniamencie ukulele i dud.

Oglądaliście show? Jak sądzicie - Sarsa ma potencjał na gwiazdę?Sarsa i Pascal Brodnicki u Wojewódzkiego (FOTO)

Sarsa i Pascal Brodnicki u Wojewódzkiego (FOTO)

Sarsa i Pascal Brodnicki u Wojewódzkiego (FOTO)Sarsa, Naucz mnie


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!