Scarlett Johansson dla Harper's Bazaar

przejdź do komentarzy

Aktorka chciałaby być właścicielką domu publicznego.

scarlett johansson scarlett johansson/Harper's Bazaar
O pięknej czerwonej sukni, projektu Roberto Cavalli, w jakiej pozowała Scarlett Johansson dla magazynu Harper's Bazaar pisaliśmy już jakiś czas temu.

Teraz mamy dla Was pozostałe zdjęcia z sesji i okładkę lutowego wydania magazynu. Aktorka udzieliła również wywiadu, w którym mówiła między innymi o plotkach, jakoby była w ciąży.

- Dochodziły mnie słuchy o tym, że jestem zaręczona, długo, długo przed tym zanim do tego doszło. Byłam również już kilka razy w ciąży. Nawet mówiono o sześcioraczkach. A to po prostu oznaczało, że jadłam za dużo rogali albo innych rzeczy i zwyczajnie przytyłam.

Natomiast jeśli chodzi o same zaręczyny, gwiazda wcale nie była zaskoczona.

- Nie była zaskoczona samymi zaręczynami, ale wiadomo, że każdy, kto widzi pierścionek z pięknym brylantem, zwłaszcza kobieta, po prostu piszczy z zachwytu. Mówisz, że nie możesz w to uwierzyć, ale to nieprawda.

Aktorka zdradziła także, że przeznacza dużo czasu na małżeńskie obowiązki, ale nie ma zamiaru rezygnować ze swojej kariery.

- Każdy aktor chce wystąpić w westernie. Prowadziłabym dom publiczny albo coś innego. Ja po prostu gram to, co mi jest proponowane. Wiele osób chciałoby zobaczyć mnie ściśniętą gorsetem, więc może teraz właśnie nadarzy się taka okazja.

Czyli może już niedługo zobaczymy Scarlett na Dzikim Zachodzie, ubraną w seksowny gorsecik.Scarlett Johansson dla Harper's Bazaar

Scarlett Johansson dla Harper's Bazaar

Scarlett Johansson dla Harper's Bazaar

Scarlett Johansson dla Harper's Bazaar


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!