Scena na koncercie Dody wcale się NIE zawaliła? (FB)

przejdĽ do komentarzy

Zapytano wójta gminy, w której występowała gwiazda.

doda doda/KAPiF, Facebook
Czyżby Doda przez wszystkie lata swojej kariery do perfekcji opanowała utrzymywanie uwagi swoich fanów? Kilka dni temu zamie¶ciła w sieci zdjęcie z obr±czk±. Natychmiast pojawiły się plotki o ¶lubie z Emilem Haidarem. Jak się póĽniej okazało, do żadnej ceremonii nie doszło.

Wczoraj za¶ fani Rabczewskiej drżeli o jej życie. Piosenkarka zamie¶ciła na FB wpis, w którym poinformowała o tym, że na niedzielnym koncercie runęła scena:

Wczorajszy koncert przerwała burza, jakiej w życiu nie widzieli¶my. Manager w ostatniej chwili przed zawaleniem sceny ¶ci±gn±ł mnie z niej... Koncert przerwany. Dobrze, że wszyscy żyj±! Dziękuję fanom za wsparcie do samego końca! Szacun!


Dziennikarze postanowili wypytać organizatorów koncertu o zaistniał± sytuację. OdpowiedĽ zaskakuje:

A sk±d! Opu¶ciłem stadion jako ostatni, nic takiego się nie stało. Rzeczywi¶cie rozpętała się burza. Może Dodzie chodziło o to, że jak tylko zeszła, złożono scenę. Koncert był krótszy o jedn±, może półtorej piosenki- powiedział wójt Szastarki, Artur Jaskowski, w rozmowie z dziennikwschodni.pl.


Kto¶ tu boi się burzy?


 


Wczorajszy koncert przerwała burza, jakiej w życiu nie widzieliśmy. Manager w ostatniej chwili przed zawaleniem sceny ś...

Posted by Doda on 19 lipca 2015


Scena na koncercie Dody wcale się NIE zawaliła?

Scena na koncercie Dody wcale się NIE zawaliła?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!