Scena na koncercie Dody wcale się NIE zawaliła? (FB)

przejdź do komentarzy

Zapytano wójta gminy, w której występowała gwiazda.

doda doda/KAPiF, Facebook
Czyżby Doda przez wszystkie lata swojej kariery do perfekcji opanowała utrzymywanie uwagi swoich fanów? Kilka dni temu zamieściła w sieci zdjęcie z obrączką. Natychmiast pojawiły się plotki o ślubie z Emilem Haidarem. Jak się później okazało, do żadnej ceremonii nie doszło.

Wczoraj zaś fani Rabczewskiej drżeli o jej życie. Piosenkarka zamieściła na FB wpis, w którym poinformowała o tym, że na niedzielnym koncercie runęła scena:

Wczorajszy koncert przerwała burza, jakiej w życiu nie widzieliśmy. Manager w ostatniej chwili przed zawaleniem sceny ściągnął mnie z niej... Koncert przerwany. Dobrze, że wszyscy żyją! Dziękuję fanom za wsparcie do samego końca! Szacun!


Dziennikarze postanowili wypytać organizatorów koncertu o zaistniałą sytuację. Odpowiedź zaskakuje:

A skąd! Opuściłem stadion jako ostatni, nic takiego się nie stało. Rzeczywiście rozpętała się burza. Może Dodzie chodziło o to, że jak tylko zeszła, złożono scenę. Koncert był krótszy o jedną, może półtorej piosenki- powiedział wójt Szastarki, Artur Jaskowski, w rozmowie z dziennikwschodni.pl.


Ktoś tu boi się burzy?


 


Wczorajszy koncert przerwała burza, jakiej w życiu nie widzieliśmy. Manager w ostatniej chwili przed zawaleniem sceny ś...

Posted by Doda on 19 lipca 2015


Scena na koncercie Dody wcale się NIE zawaliła?

Scena na koncercie Dody wcale się NIE zawaliła?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!