Scott Disick: Jestem amerykańskim snem!

przejdź do komentarzy

Ten pan chyba powinien iść do terapeuty i wyleczyć się z narcyzmu.

scott disick scott disick/© PR Photos
Scott Disick jest znany jedynie z bycia partnerem i ojcem dziecka Kourtney Kardashian. Choć wielu zastanawia się, co ma takiego w sobie, że Kourtney nadal chce z nim być.

Jeśli ktoś myślał, że tylko w telewizji sprawia wrażenie bufona, niech przeczyta wywiad, jakiego udzielił magazynowi Life&Style.

- Nie przeszkadza mi, że ludzie uważają mnie za łajdaka, bo nikt tak naprawdę nie wie, jaki jestem. Jestem świetnym facetem. Wszyscy Ci ludzie po prostu mi zazdroszczą, dlatego próbują mnie oczerniać. Jestem młody, przystojny, bogaty i odnoszę sukces. Można powiedzieć, że jestem idealny - jestem amerykańskim snem! Wiele osób twierdzi, że żeruję na rodzinie Kourtney, ale ja mam kilka własnych interesów. Zarabiam naprawdę mnóstwo pieniędzy i jestem w stanie zadbać o siebie i swoją rodzinę bez niczyjej pomocy. Jestem właścicielem m.in.: QuickTrim, Rejuvacare, Monte Carlo Perpetual Tan.

- Zostanie ojcem całkowicie mnie zmieniło. Otworzyłem oczy i zobaczyłem, że jest coś ważniejszego niż ja sam. Dlatego każdego dnia, od kiedy Mason przyszedł na świat, staram się być lepszym człowiekiem.

Przyznanie się do bycia narcyzem to połowa sukcesu, ale przed Scottem jeszcze długa droga do całkowitego wyleczenia się z samouwielbienia. Jak na razie znajduje się w czołówce rankingu Najbardziej zadufani celebryci, choć celebryta w jego przypadku to za duże słowo.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!