Scott Disick obsmaruje Kardashianki w swojej książce?

przejdź do komentarzy

Podobno chce zdradzić rodzinne sekreciki.

scott disick scott disick/© Fame/Flynet
Ta sama plotka towarzyszy każdemu rozstaniu w rodzinie Kardashianów - mianowicie, odchodzący z rodziny mężczyzna ma mieć plan obsmarowania rodzinki w napisanej własnoręcznie książce. Jednym byłym, który zgłosił się do prasy po rozstaniu z którąś sławną z sióstr jest pierwszy mąż Kim Kardashian (34 l.), Damon Thomas, który zdradził, że celebrytka wyłudziła od niego pieniądze na liposukcję oraz powiększenie biustu. Producent muzyczny powiedział również, że relacje między siostrami wcale nie są takie cukierkowe - dziewczyny miały non stop ze sobą rywalizować.

Książki o Kardashiankach mieli już pisać Kris Humphries i Lamar Odom, jednak na plotkach się skończyło. Teraz mówi się o tym, że wyklęty z rodziny zdradzający Kourtney, Scott Disick (31 l.) chce wyjawić rodzinne sekrety.

Kiedyś w sieci pojawiło się ciekawe wytłumaczenie, dlaczego byli partnerzy Kardashianek milczą jak zaklęci. Podobno Kris Jenner (59 l.) ma dokument, który każe podpisać każdemu z chłopaków swoich córek. Wielostronicowy druk zobowiązuje partnerów sławnych pań do milczenia, zwłaszcza po ewentualnym zakończeniu związku. Jakie są sankcje w razie nie dotrzymania słowa? Niestety tego nie wiemy.


Scott Disick obsmaruje Kardashianki w swojej książce?

Scott Disick obsmaruje Kardashianki w swojej książce?

Scott Disick obsmaruje Kardashianki w swojej książce?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!