Sekrety Dakoty Johnson wyszły na jaw

przejdź do komentarzy

Jest aż tak źle?

dakota johnson dakota johnson/Fame/Flynet
Na szklanym ekranie kreują różne osobowości. Bywa, że potrafią grać przed nami także na imprezach, czerwonych dywanach i na portalach społecznościowych. Nie wszystkie gwiazdy mają dwie twarze, ale czasami tak bywa. Czy Dakota Johnson (26 l.) zalicza się do tych dwulicowych?

Dakota jako dziecko gwiazdy (Melanie Griffith) zawsze obracała się w doborowym towarzystwie. Plotki głoszą, że po sukcesie 50 twarzy Greya do głowy uderzyła jej woda sodowa. Dakota zrezygnowała z wielu znajomości, bo uznała je za mało opłacalne:

- Kiedyś spędzaliśmy razem mnóstwo czasu. Teraz nie odbiera telefonów, a gdy nas widzi, potrafi przejść na drugą stronę ulicy. Kiedy już spotkamy się twarzą w twarz, wykręca się brakiem czasu. Nikt się nie spodziewał, że zacznie tak gwiazdorzyć- skarżą się znajomi gwiazdy w rozmowie z zagranicznym portalem.


Co ciekawe, paparazzi przyłapali ostatnio Dakotę w Nowym Jorku na zakupach ze znajomą. Nie wyglądała na rozkapryszoną divę. Miała na sobie jeansy, koszulę w kratę i sprytnie wmieszała się w tłum.

Może Dakota rzeczywiście nie ma czasu na wszystkie proponowane kawki?

 


Sekrety Dakoty Johnson wyszły na jaw

Sekrety Dakoty Johnson wyszły na jaw

Sekrety Dakoty Johnson wyszły na jaw

Sekrety Dakoty Johnson wyszły na jaw

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!