Seksowna Paulina Mikołajczak na okładce nowego Playboya FOTO

przejdź do komentarzy

Gorąca Miss Publiczności Wielkopolski.

paulina mikołajczak paulina mikołajczak/Playboy
Bohaterką październikowego numeru Playboya jest Paulina Mikołajczak, finalistka tegorocznego konkursu Miss Wielkopolski. Co prawda nie zajęła pierwszego miejsca, ale i tak zrobiła furorę – najpierw podczas półfinałów w poznańskim klubie Pacha wybrano ją na Miss Wielkopolski Pacha Poznań, a w finałowym konkursie zdobyła tytuł Miss Publiczności i wygrała w głosowaniu internautów, sięgając po koronę Miss Wielkopolski Poznań naszemiasto.pl 2015. Następnie dotarła do półfinału w konkursie Miss Polski. No i podbiła nasze serca. Od kilku lat jest modelką i fotomodelką, ale dopiero teraz zgodziła się na tak odważną sesję. Efekt jest zniewalający. I jeszcze jedno – kiedy ukaże się ten numer, Paulina właśnie będzie świętować swe 23. urodziny. Sto lat!


Poza tym w numerze:

* Rozmowa z Marcinem Gortatem o NBA, kobietach, seksie i polityce.

* Wywiad z Josephem Gordonem-Levittem. Właśnie na ekrany wchodzi film The Walk. Sięgając chmur, gdzie aktor gra śmiałka, który w 1974 r. przeszedł bez zabezpieczenia po linie rozpiętej między wieżami WTC. A wkrótce zobaczymy go w drugim biograficznym filmie: Snowden w reżyserii Oliviera Stone’a.

* Nie żywię do Rosjan uprzedzeń z czasów dzieciństwa, choć żołnierze ZSRR trzy razy ukradli mi rowery. Kto to powiedział? Sprawdźcie w PLAYBOYU. Przed wyborami my wybraliśmy – najlepsze cytaty polityków. Polskie i zagraniczne.

* Pamiętacie orgię z filmu Oczy szeroko zamknięte? W Hollywood firma Sanctum zaczęła organizować takie imprezy, a reporter PLAYBOYA wybrał się na jedną z nich. Oczywiście wyłącznie w celach dziennikarskich. Przeczytajcie nasz reportaż z Beverly Hills.

* Co można zrobić, gdy już wejdzie się na ośmiotysięcznik? Zejść? Lepiej zjechać na nartach, tak jak Andrzej Bargiel. Zobaczcie na czym polega narciarstwo ekstremalne.

* Jakie auto powyżej 200 koni? Przedstawiamy 10 propozycji PLAYBOYA.

* Testujemy nowe BMW X6 M

* Jack White w zespole The White Stripes grał z siostrą, która okazała się jego żoną. Czego jeszcze o nim nie wiecie? Może tego, że jest Polakiem z pochodzenia. I właśnie wydaje nową płytę z zespołem The Dead Weather.

Oraz

* Kupon konkursowy Fotoerotica 2015 – ostatnia szansa, aby zgłosić swoje prace!

Październikowe wydanie PLAYBOYA w sprzedaży od 25 września.Seksowna Paulina Mikołajczak na okładce nowego Playboya FOTO

Seksowna Paulina Mikołajczak na okładce nowego Playboya FOTO

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!